Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Yenilənib:
Danilo Barcelos – Ponte Preta komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Braziliya, Yaş: 35, Boy: 186 sm, Bazar dəyəri: 150K €. Danilo Barcelos, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 21 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Danilo Barcelos futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Gremio Novorizontino - Ponte Preta olub; futbolçu meydanda 45 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 13 oktyabr 2026.
Ponte Preta: 22 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Ponte Preta komandasının mövcud qeydlərində Danilo Barcelos futbolçusu 1538 dəqiqə oynayıb və 19 oyuna start heyətində başlayıb.
Ponte Preta: 85 oyun, 11 qol, 11 məhsuldar ötürmə
Gremio Novorizontino: 29 oyun, 1 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Ceara: 25 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Goias: 25 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Fluminense - RJ: 40 oyun, 1 qol, 6 məhsuldar ötürmə
Botafogo - RJ: 8 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Ponte Preta, Futbol canlı hesab
Danilo Barcelos – yaş: 35. Doğum tarixi: 17 avqust 1991.
Mövqe: Müdafiəçi.
Danilo Barcelos – Klub: Ponte Preta.
Danilo Barcelos – boy: 186 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Braziliya.
Bazar dəyəri: 150K €.
Danilo Barcelos, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 21 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Danilo Barcelos, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 21 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.529. Orta reytinq: 6,3.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Braziliya Seriya B | Ponte Preta | 21 | 1.529 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Braziliya Seriya B | Ponte Preta | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 9 | 733 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | Braziliya Seriya B | Gremio Novorizontino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Braziliya Seriya B | Gremio Novorizontino | 12 | 278 | 0 | 2 | 6,7 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino |
| 12 |
| 789 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Braziliya Seriya B | Gremio Novorizontino | 3 | 164 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Braziliya Seriya B | Ceara | 4 | 222 | 0 | 1 | 6,0 |
| 2023 | Braziliya Seriya B | Ceara | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Braziliya Seriya B | Ceara | 8 | 635 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 5 | 137 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 4 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Braziliya Seriya A | Goias | 4 | 153 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Braziliya Seriya A | Goias | 8 | 337 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Braziliya Seriya A | Goias | 10 | 536 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | Braziliya Seriya A | Fluminense - RJ | 15 | 1.049 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Braziliya) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Fluminense - RJ | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Braziliya Seriya A | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Botafogo - RJ | 3 | 209 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 1 | 11 | 1 | 0 | – |
| 2020 | Braziliya Seriya A | Fluminense - RJ | 16 | 1.439 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 3 | 195 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Braziliya) | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Braziliya Seriya A | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019 | Braziliya Seriya A | Vasco da Gama Saf - RJ | 18 | 1.436 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2018-2019 | Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Braziliya Seriya B | Ponte Preta | 15 | 1.302 | 2 | 4 | 6,9 |
| 2018 | Braziliya Seriya B | Ponte Preta | 4 | 270 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Braziliya Seriya B | Ponte Preta | 13 | 1.117 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Ponte Preta | 13 | 1.145 | 6 | 2 | 6,9 |
| 2017 | Braziliya Seriya A | Ponte Preta | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Braziliya Seriya A | Ponte Preta | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | America MG | 10 | 685 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2016 | Braziliya Seriya A | America MG | 15 | 951 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Braziliya Seriya A | America MG | 10 | 749 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015 | Braziliya Seriya A | do Recife | 11 | 476 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Braziliya Seriya A | do Recife | 4 | 220 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | Braziliya Seriya A | do Recife | 4 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|