Reklam
Danilo Pereira – Al Ittihad komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Portuqaliya, Yaş: 35, Boy: 188 sm, Bazar dəyəri: 3,5 mln €. 2026-2027: 16 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Al Ittihad - Al-Ain (2 noyabr 2026).
Yenilənib:

Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 30 mln € (6 iyn 2019)
Al-Ittihad: 10 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Al-Ittihad komandasının mövcud qeydlərində Danilo Pereira futbolçusu 868 dəqiqə oynayıb və 10 oyuna start heyətində başlayıb.
Al-Ittihad: 89 oyun, 8 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Paris Saint-Germain: 165 oyun, 10 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Porto: 169 oyun, 17 qol, 7 məhsuldar ötürmə
Maritimo: 12 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Parma: 4 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
AEL Larisa: 3 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Al Ittihad, Futbol canlı hesab
Danilo Pereira – yaş: 35. Doğum tarixi: 9 sentyabr 1991.
Mövqe: Müdafiəçi.
Danilo Pereira – Klub: Al Ittihad.
Danilo Pereira – boy: 188 sm.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Al Ittihad | 34 yaş | 3,5 mln € | |
| Al Ittihad | 34 yaş | 4 mln € | |
| Al Ittihad | 33 yaş | 4,5 mln € | |
| Al Ittihad | 33 yaş | 5 mln € | |
| PSG | 32 yaş | 8 mln € | |
| PSG | 32 yaş | 9 mln € | |
| PSG | 31 yaş | 10 mln € | |
| PSG | 31 yaş | 12 mln € | |
| PSG | 30 yaş | 14 mln € | |
| PSG | 30 yaş | 14 mln € | |
| PSG | 30 yaş | 16 mln € | |
| PSG | 29 yaş | 20 mln € | |
| PSG | 29 yaş | 24 mln € | |
| Porto | 28 yaş | 24 mln € | |
| Porto | 28 yaş | 24 mln € | |
| Porto | 28 yaş | 30 mln € | |
| Porto | 27 yaş | 30 mln € | |
| Porto | 27 yaş | 28 mln € | |
| Porto | 26 yaş | 24 mln € | |
| Porto | 26 yaş | 24 mln € | |
| Porto | 25 yaş | 20 mln € | |
| Porto | 25 yaş | 18 mln € | |
| Porto | 24 yaş | 14 mln € | |
| Porto | 24 yaş | 12 mln € | |
| Porto | 24 yaş | 8 mln € | |
| Maritimo | 23 yaş | 5 mln € | |
| Maritimo | 23 yaş | 3 mln € | |
| Maritimo | 22 yaş | 2 mln € | |
| Maritimo | 22 yaş | 1,5 mln € | |
| Roda JC | 21 yaş | 650K € | |
| Parma | 20 yaş | 500K € | |
| Parma | 20 yaş | 500K € | |
| Parma | 19 yaş | 400K € | |
| Aris Thessaloniki | 19 yaş | 250K € | |
| Parma | 18 yaş | 150K € |
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Portuqaliya.
Bazar dəyəri: 3,5 mln €.
Danilo Pereira, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 16 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Danilo Pereira, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 16 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.408. Orta reytinq: 6,9.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Səudiyyə Pro Liqası | Al-Ittihad | 10 | 868 | 0 | 0 | 6,8 |
| AFC Çempionlar Liqası Elite | Al-Ittihad | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Səudiyyə Kral Kuboku | Al-Ittihad | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,5 | |
| 2025-2026 | Səudiyyə Pro Liqası | Al-Ittihad | 31 | 2.790 | 2 | 1 | 7,1 |
| AFC Çempionlar Liqası Elite | Al-Ittihad | 9 | 788 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Səudiyyə Kral Kuboku | Al-Ittihad | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Səudiyyə Super Kuboku |
| Al-Ittihad |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Səudiyyə Pro Liqası | Al-Ittihad | 26 | 2.259 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Səudiyyə Kral Kuboku | Al-Ittihad | 3 | 300 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2024 | Avropa Çempionatı | PortuqaliyaMilli komanda | 6 | 496 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2023-2024 | Liqa 1 | Paris Saint-Germain | 26 | 1.993 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fransa Kuboku | Paris Saint-Germain | 5 | 291 | 1 | 1 | 7,5 | |
| Çempionlar Liqası | Paris Saint-Germain | 3 | 159 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Paris Saint-Germain | 2 | 110 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | PortuqaliyaMilli komanda | 3 | 151 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Liqa 1 | Paris Saint-Germain | 33 | 2.410 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Paris Saint-Germain | 7 | 449 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Paris Saint-Germain | 4 | 215 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Fransa Kuboku | Paris Saint-Germain | 3 | 154 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Millətlər Liqası | PortuqaliyaMilli komanda | 6 | 534 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Avropa Çempionatı seçmələri | PortuqaliyaMilli komanda | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022 | Dünya Çempionatı seçmələri (Avropa) | PortuqaliyaMilli komanda | 3 | 269 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Çempionatı | PortuqaliyaMilli komanda | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Liqa 1 | Paris Saint-Germain | 27 | 2.037 | 5 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Paris Saint-Germain | 7 | 361 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Paris Saint-Germain | 3 | 117 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Fransa Super Kuboku | Paris Saint-Germain | 2 | 112 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Fransa Kuboku | Paris Saint-Germain | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (Avropa) | PortuqaliyaMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | PortuqaliyaMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2020-2021 | Liqa 1 | Paris Saint-Germain | 23 | 1.429 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Paris Saint-Germain | 12 | 780 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Fransa Kuboku | Paris Saint-Germain | 5 | 292 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Fransa Super Kuboku | Paris Saint-Germain | 1 | 2 | 0 | 0 | – | |
| Primeira Liga | Porto | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Portuqaliya Kuboku | Porto | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Millətlər Liqası | PortuqaliyaMilli komanda | 6 | 522 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | PortuqaliyaMilli komanda | 3 | 134 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Avropa Çempionatı | PortuqaliyaMilli komanda | 4 | 237 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Primeira Liga | Porto | 26 | 2.124 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Porto | 7 | 544 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Portuqaliya Kuboku | Porto | 2 | 91 | 0 | 0 | – | |
| Çempionlar Liqası | Porto | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Avropa Çempionatı | PortuqaliyaMilli komanda | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Porto | 26 | 2.106 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Porto | 10 | 930 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Portuqaliya Kuboku | Porto | 4 | 299 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Portuqaliya Liqa Kuboku | Porto | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Millətlər Liqası | PortuqaliyaMilli komanda | 3 | 68 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Avropa Çempionatı | PortuqaliyaMilli komanda | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | PortuqaliyaMilli komanda | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Porto | 19 | 1.540 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Porto | 6 | 532 | 1 | 3 | 7,0 |
| 2016-2017 | Primeira Liga | Porto | 28 | 2.423 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Porto | 33 | 2.507 | 6 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Maritimo | 5 | 375 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Maritimo | 7 | 373 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Seriya A | Parma | 4 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seriya A | AEL Larisa | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Yunanıstan Super Liqası | AEL Larisa | 2 | 118 | 0 | 0 | – |
|---|