Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 575K € (4 iyn 2018)
Yenilənib:
Deng Hanwen – Yunnan Yukun komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Çin, Yaş: 31, Boy: 178 sm, Bazar dəyəri: 150K €. Deng Hanwen, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Deng Hanwen futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Shanghai Shenhua - Yunnan Yukun olub; futbolçu meydanda 66 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 10 oktyabr 2026.
Yunnan Yukun: 13 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Yunnan Yukun komandasının mövcud qeydlərində Deng Hanwen futbolçusu 878 dəqiqə oynayıb və 11 oyuna start heyətində başlayıb.
Yunnan Yukun: 14 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Wuhan Three Towns: 110 oyun, 7 qol, 12 məhsuldar ötürmə
Guangzhou FC(1993-2025): 65 oyun, 3 qol, 7 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Yunnan Yukun, Futbol canlı hesab
Deng Hanwen – yaş: 31. Doğum tarixi: 8 yanvar 1995.
Mövqe: Müdafiəçi.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Yunnan Yukun | 31 yaş | 150K € | |
| Wuhan Three Towns | 30 yaş | 150K € | |
| Wuhan Three Towns | 30 yaş | 200K € | |
| Wuhan Three Towns | 29 yaş | 275K € | |
| Wuhan Three Towns | 29 yaş | 400K € | |
| Wuhan Three Towns | 28 yaş | 450K € | |
| Wuhan Three Towns | 28 yaş | 500K € | |
| Wuhan Three Towns | 28 yaş | 450K € | |
| Wuhan Three Towns | 27 yaş | 250K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 27 yaş | 300K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 yaş | 350K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 25 yaş | 200K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 24 yaş | 250K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 24 yaş | 300K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 23 yaş | 525K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 23 yaş | 575K € | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 22 yaş | 550K € | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 22 yaş | 350K € | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 22 yaş | 150K € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 22 yaş | 150K € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 21 yaş | 100K € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 21 yaş | 50K € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 20 yaş | 75K € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 20 yaş | 50K € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 19 yaş | 25K € |
Deng Hanwen – Klub: Yunnan Yukun.
Deng Hanwen – boy: 178 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Çin.
Bazar dəyəri: 150K €.
Deng Hanwen, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Deng Hanwen, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 582. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Çin Super Liqası | Yunnan Yukun | 9 | 553 | 1 | 0 | 6,6 |
| Chinese FA Cup | Yunnan Yukun | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Çin Super Liqası | Yunnan Yukun | 4 | 325 | 0 | 0 | 6,9 |
| Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025 | Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 16 | 1.284 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 6 | 514 | 1 | 2 | 7,0 |
| 2024 |
|---|
| Çin Super Liqası |
| Wuhan Three Towns |
| 23 |
| 1.918 |
| 1 |
| 1 |
| 6,6 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 6 | 494 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 1 | 70 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 22 | 1.761 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Wuhan Three Towns | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 25 | 1.959 | 3 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | ÇinMilli komanda | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Çin Super Liqası | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,6 |
| 2021 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 18 | 1.434 | 2 | 4 | 7,2 |
|---|
| 2020-2021 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 145 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 39 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 7 | 532 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 261 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 4 | 356 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 718 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 769 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Çin Super Liqası | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | EAFF E-1 Football Championship | ÇinMilli komanda | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|