Reklam
Eryc Castillo – Alianza Lima komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Ekvador, Yaş: 31, Boy: 177 sm, Bazar dəyəri: 550K €. 2026: 27 oyun, 16 qol, 3 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Sporting Cristal - Alianza Lima (30 oktyabr 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 2,5 mln € (9 yan 2020)
Alianza Lima: 30 oyun, 19 qol, 6 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Alianza Lima komandasının mövcud qeydlərində Eryc Castillo futbolçusu 2457 dəqiqə oynayıb və 30 oyuna start heyətində başlayıb.
Alianza Lima: 77 oyun, 31 qol, 12 məhsuldar ötürmə
Coritiba SAF - PR: 6 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Vitória - BA: 9 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Aucas: 30 oyun, 5 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Barcelona SC(ECU): 30 oyun, 2 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Club Tijuana: 37 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Alianza Lima, Futbol canlı hesab
Eryc Castillo – yaş: 31. Doğum tarixi: 5 fevral 1995.
Mövqe: Hücumçu.
Eryc Castillo – Klub: Alianza Lima.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Alianza Lima | 31 yaş | 550K € | |
| Alianza Lima | 30 yaş | 550K € | |
| Alianza Lima | 30 yaş | 500K € | |
| Coritiba SAF | 29 yaş | 500K € | |
| Vitória | 29 yaş | 600K € | |
| Vitória | 29 yaş | 600K € | |
| SD Aucas | 28 yaş | 600K € | |
| SD Aucas | 28 yaş | 450K € | |
| Barcelona | 27 yaş | 500K € | |
| Barcelona | 27 yaş | 700K € | |
| Club Tijuana | 26 yaş | 1 mln € | |
| Juarez | 26 yaş | 1 mln € | |
| Juarez | 25 yaş | 1,5 mln € | |
| Santos Laguna | 25 yaş | 1,8 mln € | |
| Santos Laguna | 25 yaş | 2 mln € | |
| Santos Laguna | 24 yaş | 2,5 mln € | |
| Santos Laguna | 24 yaş | 1 mln € | |
| Club Tijuana | 24 yaş | 1 mln € | |
| Club Tijuana | 23 yaş | 1 mln € | |
| Barcelona | 23 yaş | 1 mln € | |
| Barcelona | 22 yaş | 650K € | |
| Barcelona | 22 yaş | 800K € | |
| Barcelona | 21 yaş | 400K € | |
| Barcelona | 21 yaş | 450K € | |
| Barcelona | 20 yaş | 300K € | |
| Barcelona | 20 yaş | 200K € |
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Ekvador.
Bazar dəyəri: 550K €.
Eryc Castillo, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 27 oyun, 16 qol və 3 məhsuldar ötürmə.
Eryc Castillo, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 27 oyun, 16 qol və 3 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 2.185. Orta reytinq: 7,3.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 25 | 2.064 | 16 | 3 | 7,4 |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Alianza Lima | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 9 | 691 | 3 | 3 | 6,8 |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Alianza Lima | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 18 | 1.374 | 6 | 4 | 6,9 |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Alianza Lima | 12 | 1.082 | 3 | 1 | 6,6 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku |
| Alianza Lima |
| 5 |
| 430 |
| 3 |
| 0 |
| 7,2 |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 5 | 445 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2024 | Braziliya Seriya B | Coritiba SAF - PR | 6 | 99 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2023-2024 | Braziliya Seriya A | Vitória - BA | 9 | 266 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekvador Seriya A | Aucas | 6 | 377 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Ekvador Seriya A | Aucas | 13 | 699 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Aucas | 5 | 389 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2022-2023 | Ekvador Seriya A | Aucas | 4 | 244 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Aucas | 1 | 82 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Ekvador Kuboku | Aucas | 1 | 66 | 0 | 0 | – | |
| Ekvador Seriya A | Barcelona SC(ECU) | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Ekvador Seriya A | Barcelona SC(ECU) | 15 | 657 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Barcelona SC(ECU) | 4 | 139 | 1 | 0 | 7,0 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Barcelona SC(ECU) | 3 | 194 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Barcelona SC(ECU) | 3 | 121 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekvador Seriya A | Barcelona SC(ECU) | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| Liga MX | Club Tijuana | 11 | 533 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Liga MX | Club Tijuana | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Juarez | 21 | 1.124 | 2 | 2 | 6,4 |
| 2019-2020 | Liga MX | Santos Laguna | 27 | 2.117 | 4 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa MX | Santos Laguna | 3 | 59 | 0 | 0 | – | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Santos Laguna | 2 | 114 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MX | Santos Laguna | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Club Tijuana | 22 | 886 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa MX | Club Tijuana | 1 | 26 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga MX | Club Tijuana | 2 | 93 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Barcelona SC(ECU) | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,2 |