Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Ən yüksək: 2 mln € (11 iyn 2024)
Yenilənib:
Facundo Mater – Universidad de Concepcion komandasının oyunçusu. Mövqe: Yarımmüdafiəçi, Vətəndaşlıq: Suriya, Yaş: 28, Boy: 164 sm, Bazar dəyəri: 700K €. Facundo Mater, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 28 oyun, 3 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Facundo Mater futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Cobresal - Universidad de Concepcion olub; futbolçu meydanda 76 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 10 oktyabr 2026.
Universidad de Concepcion: 20 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Universidad de Concepcion komandasının mövcud qeydlərində Facundo Mater futbolçusu 1691 dəqiqə oynayıb və 19 oyuna start heyətində başlayıb.
Universidad de Concepcion: 29 oyun, 3 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Barracas Central: 129 oyun, 5 qol, 11 məhsuldar ötürmə
Almirante Brown: 8 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Argentinos Juniors: 4 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Nueva Chicago: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Universidad de Concepcion, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Universidad de Concepcion | 27 yaş | 700K € | |
| Barracas Central | 27 yaş | 900K € | |
| Barracas Central | 27 yaş | 1,2 mln € | |
| Barracas Central | 26 yaş | 1,5 mln € | |
| Barracas Central | 26 yaş | 1,5 mln € | |
| Barracas Central | 25 yaş | 2 mln € | |
| Barracas Central | 25 yaş | 1,8 mln € | |
| Barracas Central | 25 yaş | 1,3 mln € | |
| Barracas Central | 24 yaş | 1,5 mln € | |
| Barracas Central | 24 yaş | 1,2 mln € | |
| Barracas Central | 24 yaş | 850K € | |
| Barracas Central | 23 yaş | 275K € | |
| Almirante Brown | 23 yaş | 225K € | |
| Argentinos Juniors | 22 yaş | 250K € | |
| Nueva Chicago | 21 yaş | 300K € | |
| Nueva Chicago | 20 yaş | 250K € |
Facundo Mater – yaş: 28. Doğum tarixi: 23 iyul 1998.
Mövqe: Yarımmüdafiəçi.
Facundo Mater – Klub: Universidad de Concepcion.
Facundo Mater – boy: 164 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Suriya.
Bazar dəyəri: 700K €.
Facundo Mater, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 28 oyun, 3 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Facundo Mater, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 28 oyun, 3 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 2.167. Orta reytinq: 6,2.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Çili Birinci Divizionu | Universidad de Concepcion | 17 | 1.431 | 0 | 1 | 6,2 |
| Copa de la Liga | Universidad de Concepcion | 6 | 363 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Chilean Cup | Universidad de Concepcion | 5 | 373 | 3 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Çili Birinci Divizionu | Universidad de Concepcion | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 | |
| 2025 | Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 15 | 932 | 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024-2025 | Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 6 | 424 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Barracas Central | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Copa de la Liga Profesional | Barracas Central | 11 | 986 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 8 | 514 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Argentina | Barracas Central | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Copa de la Liga Profesional | Barracas Central | 10 | 829 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 12 | 905 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Barracas Central | 5 | 397 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa Argentina | Barracas Central | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 23 | 1.943 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Barracas Central | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 8 | 715 | 0 | 2 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Barracas Central | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Copa de la Liga Profesional | Barracas Central | 11 | 827 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentina Birinci Divizionu | Barracas Central | 8 | 626 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Barracas Central | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Primera Nacional (Argentina) | Almirante Brown | 8 | 469 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Argentina Birinci Divizionu | Argentinos Juniors | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Argentinos Juniors | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Copa de la Liga Profesional | Argentinos Juniors | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentina Copa Diego Armando Maradona | Argentinos Juniors | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Primera Nacional (Argentina) | Nueva Chicago | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|