Reklam
Felipe Avenatti – Boston River komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Uruqvay, Yaş: 32, Boy: 194 sm, Bazar dəyəri: 250K €. 2026: 7 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Vila Nova - Avaí (18 may 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 5 mln € (9 iyn 2019)
Boston River: 8 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Boston River komandasının mövcud qeydlərində Felipe Avenatti futbolçusu 203 dəqiqə oynayıb və 1 oyuna start heyətində başlayıb.
Avaí: 8 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Club Atlético Peñarol: 2 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
KV Kortrijk: 94 oyun, 24 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Beerschot Wilrijk: 9 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Royale Union Saint-Gilloise: 15 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Royal Antwerp: 8 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Boston River, Futbol canlı hesab
Felipe Avenatti – yaş: 32. Doğum tarixi: 26 aprel 1994.
Mövqe: Hücumçu.
Felipe Avenatti – Klub: Boston River.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Avaí | 33 yaş | 250K € | |
| Boston River | 32 yaş | 300K € | |
| Penarol | 32 yaş | 300K € | |
| Penarol | 31 yaş | 400K € | |
| Kortrijk | 31 yaş | 500K € | |
| Kortrijk | 30 yaş | 700K € | |
| Kortrijk | 30 yaş | 800K € | |
| Kortrijk | 29 yaş | 700K € | |
| Kortrijk | 29 yaş | 500K € | |
| Beerschot VA | 28 yaş | 500K € | |
| Beerschot VA | 28 yaş | 700K € | |
| Union Saint-Gilloise | 28 yaş | 900K € | |
| Royal Antwerp | 28 yaş | 1,2 mln € | |
| Standard Liege | 27 yaş | 1,5 mln € | |
| Standard Liege | 27 yaş | 2,2 mln € | |
| Standard Liege | 26 yaş | 2,4 mln € | |
| Standard Liege | 26 yaş | 3 mln € | |
| Standard Liege | 26 yaş | 4 mln € | |
| Kortrijk | 26 yaş | 5 mln € | |
| Kortrijk | 25 yaş | 1,8 mln € | |
| Kortrijk | 25 yaş | 1,2 mln € | |
| Bologna | 25 yaş | 1,2 mln € | |
| Bologna | 24 yaş | 1,3 mln € | |
| Ternana | 24 yaş | 1,4 mln € | |
| Ternana | 23 yaş | 1,5 mln € | |
| Ternana | 23 yaş | 1 mln € | |
| Ternana | 22 yaş | 1,3 mln € | |
| Ternana | 22 yaş | 1,6 mln € | |
| Ternana | 21 yaş | 1,7 mln € | |
| Ternana | 21 yaş | 600K € | |
| Ternana | 20 yaş | 800K € | |
| Ternana | 20 yaş | 800K € | |
| River Plate Montevideo | 19 yaş | 300K € | |
| River Plate Montevideo | 19 yaş | 175K € | |
| River Plate Montevideo | 18 yaş | 75K € |
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Uruqvay.
Bazar dəyəri: 250K €.
Felipe Avenatti, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 7 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Felipe Avenatti, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 7 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 245. Orta reytinq: 6,6.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Braziliya Seriya B | Avaí | 7 | 245 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Braziliya Seriya B | Avaí | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | CONMEBOL Libertadores Kuboku | Club Atlético Peñarol | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | CONMEBOL Libertadores Kuboku | KV Kortrijk | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | CONMEBOL Libertadores Kuboku | Club Atlético Peñarol | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Belçika Pro Liqası | KV Kortrijk |
| 35 |
| 2.000 |
| 3 |
| 0 |
| 6,4 |
| Belçika Kuboku | KV Kortrijk | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Belçika Pro Liqası | KV Kortrijk | 28 | 1.940 | 7 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Kuboku | KV Kortrijk | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Belçika Pro Liqası | Beerschot Wilrijk | 9 | 774 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Pro Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 13 | 55 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Belçika Kuboku | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Belçika Pro Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Pro Liqası | Royal Antwerp | 4 | 23 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Avropa Liqası | Royal Antwerp | 2 | 105 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Belçika Kuboku | Royal Antwerp | 2 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Belçika Pro Liqası | Standard Liege | 10 | 528 | 1 | 1 | 6,4 | |
| Avropa Liqası | Standard Liege | 6 | 217 | 2 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Belçika Pro Liqası | Standard Liege | 16 | 604 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Standard Liege | 3 | 84 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Belçika Kuboku | Standard Liege | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Standard Liege | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Belçika Pro Liqası | KV Kortrijk | 25 | 1.877 | 13 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Kuboku | KV Kortrijk | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Seriya A | Bologna | 11 | 465 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Seriya B | Ternana | 36 | 2.476 | 11 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Seriya B | Ternana | 31 | 1.750 | 5 | 4 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Seriya B | Ternana | 10 | 740 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | Seriya B | Ternana | 2 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|