
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 6 mln € (19 dek 2023)
Yenilənib:
Festy Ebosele – Erzurumspor komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: İrlandiya, Yaş: 24, Boy: 180 sm, Bazar dəyəri: 1,5 mln €. Festy Ebosele, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Festy Ebosele futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Erzurumspor - Samsunspor olub; futbolçu meydanda 8 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 20 sentyabr 2026.
Erzurumspor: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Erzurumspor komandasının mövcud qeydlərində Festy Ebosele futbolçusu 76 dəqiqə oynayıb və 0 oyuna start heyətində başlayıb.
Erzurumspor: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Başakşehir: 27 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Watford: 19 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Udinese: 51 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Derby County: 42 oyun, 2 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Derby County U23: 9 oyun, 0 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Erzurumspor, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Erzurumspor | 24 yaş | 1,5 mln € | |
| Başakşehir | 23 yaş | 2,5 mln € | |
| Başakşehir | 23 yaş | 3,5 mln € | |
| Başakşehir | 23 yaş | 4,5 mln € | |
| Başakşehir | 23 yaş | 4,5 mln € | |
| Başakşehir | 22 yaş | 4,6 mln € | |
| Başakşehir | 22 yaş | 5,5 mln € | |
| Watford | 22 yaş | 6 mln € | |
| Udinese | 21 yaş | 6 mln € | |
| Udinese | 21 yaş | 6 mln € | |
| Udinese | 21 yaş | 4,5 mln € | |
| Udinese | 20 yaş | 3,5 mln € | |
| Udinese | 20 yaş | 3,5 mln € | |
| Derby County | 19 yaş | 3,5 mln € | |
| Derby County | 19 yaş | 250K € | |
| Derby County U23 | 18 yaş | 100K € |
Festy Ebosele – yaş: 24. Doğum tarixi: 2 avqust 2002.
Mövqe: Müdafiəçi.
Festy Ebosele – Klub: Erzurumspor.
Festy Ebosele – boy: 180 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: İrlandiya.
Bazar dəyəri: 1,5 mln €.
Festy Ebosele, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Festy Ebosele, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 76. Orta reytinq: 6,4.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Liq | Erzurumspor | 5 | 76 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2026 | Dünya Çempionatı seçmələri (UEFA) | İrlandiyaMilli komanda | 4 | 170 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Süper Liq | Başakşehir | 14 | 689 | 0 | 0 | 6,3 |
| Turkish Cup | Başakşehir | 3 | 150 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Avropa Konfrans Liqası | Başakşehir | 3 | 98 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Süper Liq | Başakşehir | 7 | 114 | 0 | 0 | 6,3 |
| Çempionşip |
| Watford |
| 18 |
| 752 |
| 1 |
| 1 |
| 6,4 |
| English Football League Cup | Watford | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,4 |
| UEFA Millətlər Liqası | İrlandiyaMilli komanda | 4 | 186 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024 | UEFA Avropa Çempionatı | İrlandiyaMilli komanda | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2023-2024 | Seriya A | Udinese | 31 | 1.705 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Udinese | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | İrlandiyaMilli komanda | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Seriya A | Udinese | 17 | 399 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Udinese | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Udinese | 1 | 4 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionşip | Derby County | 35 | 1.824 | 2 | 1 | 6,5 | |
| FA Cup | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| European U21 Championship qualification | İrlandiyaMilli komanda | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U21 Championship qualification | İrlandiyaMilli komanda | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Çempionşip | Derby County | 3 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Derby County | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Derby County | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English U23 Premier League | Derby County U23 | 9 | 644 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | İrlandiyaMilli komanda | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U17 Football Championship | İrlandiyaMilli komanda | 1 | 94 | 0 | 0 | – |