
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 2 mln € (20 sen 2022)
Yenilənib:
Florian Flick – Eintracht Braunschweig komandasının oyunçusu. Mövqe: Yarımmüdafiəçi, Vətəndaşlıq: Almaniya, Yaş: 25, Boy: 190 sm, Bazar dəyəri: 900K €. Florian Flick, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 8 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Florian Flick futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel olub; futbolçu meydanda 90 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 9 oktyabr 2026.
Eintracht Braunschweig: 7 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Eintracht Braunschweig komandasının mövcud qeydlərində Florian Flick futbolçusu 627 dəqiqə oynayıb və 7 oyuna start heyətində başlayıb.
Eintracht Braunschweig: 35 oyun, 2 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Nürnberg: 69 oyun, 3 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Schalke 04: 42 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Waldhof Mannheim: 13 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Eintracht Braunschweig, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Eintracht Braunschweig | 26 yaş | 900K € | |
| Eintracht Braunschweig | 26 yaş | 700K € | |
| Eintracht Braunschweig | 25 yaş | 600K € | |
| Eintracht Braunschweig | 25 yaş | 800K € | |
| Nürnberg | 25 yaş | 800K € | |
| Nürnberg | 24 yaş | 1 mln € | |
| Nürnberg | 24 yaş | 1,5 mln € | |
| Nürnberg | 23 yaş | 1,5 mln € | |
| Nürnberg | 23 yaş | 1,5 mln € | |
| Schalke 04 | 22 yaş | 2 mln € | |
| Schalke 04 | 22 yaş | 2 mln € | |
| Schalke 04 | 22 yaş | 1 mln € | |
| Schalke 04 | 21 yaş | 700K € | |
| Schalke II | 21 yaş | 700K € | |
| Schalke II | 20 yaş | 175K € | |
| Waldhof Mannheim | 20 yaş | 175K € | |
| Waldhof Mannheim | 19 yaş | 50K € | |
| Waldhof Mannheim | 19 yaş | 50K € | |
| Waldhof Mannheim | 18 yaş | 25K € | |
| Waldhof Mannheim | 18 yaş | 25K € |
Mövqe: Yarımmüdafiəçi.
Florian Flick – Klub: Eintracht Braunschweig.
Florian Flick – boy: 190 sm.
Əsas ayaq: Hər ikisi.
Vətəndaşlıq: Almaniya.
Bazar dəyəri: 900K €.
Florian Flick, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 8 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Florian Flick, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 8 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 717. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 2. Bundesliqa | Eintracht Braunschweig | 7 | 627 | 1 | 0 | 6,5 |
| DFB Pokal | Eintracht Braunschweig | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | 2. Bundesliqa | Eintracht Braunschweig | 27 | 1.870 | 1 | 2 | 6,3 |
| 2024-2025 | 2. Bundesliqa | Nürnberg | 21 | 822 | 1 | 0 | 6,5 |
| DFB Pokal | Nürnberg | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliqa | Nürnberg | 27 | 2.302 | 2 | 1 | 6,7 |
| DFB Pokal |
| Nürnberg |
| 2 |
| 210 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Nürnberg | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliqa | Nürnberg | 16 | 1.320 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Nürnberg | 1 | 119 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Bundesliqa | Schalke 04 | 8 | 511 | 0 | 0 | 6,0 | |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliqa | Schalke 04 | 26 | 1.341 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| European U21 Championship qualification | AlmaniyaMilli komanda | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Bundesliqa | Schalke 04 | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliqa | Schalke 04 | 1 | 56 | 0 | 0 | 5,3 | |
| Regionalliga | Waldhof Mannheim | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 3. Liqa | Waldhof Mannheim | 12 | 688 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|