Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Ən yüksək: 1,5 mln € (20 dek 2020)
Yenilənib:
Gustavo – Henan komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Braziliya, Yaş: 32, Boy: 186 sm, Bazar dəyəri: 650K €. Gustavo, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 26 oyun, 13 qol və 4 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Gustavo futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Shenzhen Peng City - Henan olub; futbolçu meydanda 90 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 9 oktyabr 2026.
Henan: 26 oyun, 13 qol, 5 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Henan komandasının mövcud qeydlərində Gustavo futbolçusu 2215 dəqiqə oynayıb və 24 oyuna start heyətində başlayıb.
Henan: 27 oyun, 13 qol, 5 məhsuldar ötürmə
Shanghai Port: 56 oyun, 28 qol, 7 məhsuldar ötürmə
Jeonbuk Hyundai Motors: 139 oyun, 46 qol, 17 məhsuldar ötürmə
Internacional - RS: 2 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Corinthians - SP: 65 oyun, 14 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Fortaleza: 28 oyun, 14 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Henan, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Henan | 32 yaş | 650K € | |
| Shanghai Port | 31 yaş | 700K € | |
| Shanghai Port | 31 yaş | 1 mln € | |
| Shanghai Port | 30 yaş | 1 mln € | |
| Shanghai Port | 30 yaş | 850K € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 29 yaş | 600K € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 29 yaş | 900K € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 28 yaş | 1,2 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 28 yaş | 1,4 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 27 yaş | 1,5 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 27 yaş | 1,5 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 26 yaş | 1,5 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 26 yaş | 1,2 mln € | |
| Internacional | 26 yaş | 900K € | |
| Corinthians | 25 yaş | 1,1 mln € | |
| Corinthians | 25 yaş | 1,3 mln € | |
| Corinthians | 24 yaş | 800K € | |
| Corinthians | 23 yaş | 600K € | |
| Corinthians | 22 yaş | 750K € | |
| Criciuma | 22 yaş | 750K € | |
| Criciuma | 22 yaş | 550K € |
Gustavo – yaş: 32. Doğum tarixi: 29 mart 1994.
Mövqe: Hücumçu.
Gustavo – Klub: Henan.
Gustavo – boy: 186 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Braziliya.
Bazar dəyəri: 650K €.
Gustavo, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 26 oyun, 13 qol və 4 məhsuldar ötürmə.
Gustavo, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 26 oyun, 13 qol və 4 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 2.245. Orta reytinq: 7,2.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Çin Super Liqası | Henan | 25 | 2.125 | 13 | 4 | 7,2 |
| Chinese FA Cup | Henan | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Çin Super Liqası | Henan | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 |
| AFC Çempionlar Liqası Elite | Shanghai Port | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Çin Super Liqası | Shanghai Port | 10 | 611 | 4 | 0 | 6,8 |
| Chinese Super Cup | Shanghai Port | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,9 | |
| 2024-2025 |
| Shanghai Port |
| 10 |
| 767 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| Çin Super Liqası | Shanghai Port | 4 | 287 | 3 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Çin Super Liqası | Shanghai Port | 26 | 2.058 | 18 | 5 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shanghai Port | 2 | 135 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Çin Super Liqası | Shanghai Port | 1 | 90 | 2 | 0 | 9,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 224 | 0 | 0 | 6,4 | |
| K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 39 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 28 | 1.173 | 5 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 32 | 1.757 | 8 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 401 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 4 | 336 | 1 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 19 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2021 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 28 | 1.325 | 14 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 8 | 585 | 8 | 3 | 7,2 |
| 2020-2021 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 148 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 147 | 0 | 0 | – | |
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 75 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2019-2020 | Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 3 | 202 | 0 | 0 | 6,8 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Corinthians - SP | 1 | 14 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 21 | 713 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 15 | 1.004 | 4 | 0 | 6,9 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Corinthians - SP | 8 | 322 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 4 | 269 | 3 | 1 | 7,2 |
| 2018-2019 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2018 | Braziliya Seriya B | Fortaleza | 28 | 2.172 | 14 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Braziliya Seriya A | Bahia - BA | 3 | 120 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Braziliya Seriya A | Bahia - BA | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 8 | 409 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Nacional da Madeira | 13 | 431 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Braziliya Seriya A | Criciuma | 6 | 252 | 0 | 0 | – |
|---|