Reklam
Hamed Junior Traorè – Genoa komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Kotd’ivuar, Yaş: 26, Boy: 177 sm, Bazar dəyəri: 10 mln €. 2026-2027: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Lecce - Genoa (1 noyabr 2026).
Yenilənib:

Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 22 mln € (14 mar 2022)
Genoa: 4 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Genoa komandasının mövcud qeydlərində Hamed Junior Traorè futbolçusu 265 dəqiqə oynayıb və 3 oyuna start heyətində başlayıb.
Genoa: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Olympique de Marseille: 19 oyun, 3 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Bournemouth: 17 oyun, 1 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Auxerre: 26 oyun, 10 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Napoli: 11 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Sassuolo: 111 oyun, 17 qol, 8 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Genoa, Futbol canlı hesab
Hamed Junior Traorè – yaş: 26. Doğum tarixi: 16 fevral 2000.
Mövqe: Hücumçu.
Hamed Junior Traorè – Klub: Genoa.
Hamed Junior Traorè – boy: 177 sm.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Genoa | 26 yaş | 10 mln € | |
| Marseille | 26 yaş | 15 mln € | |
| Marseille | 25 yaş | 15 mln € | |
| Auxerre | 25 yaş | 20 mln € | |
| Auxerre | 24 yaş | 18 mln € | |
| Auxerre | 24 yaş | 15 mln € | |
| Napoli | 24 yaş | 17 mln € | |
| Bournemouth | 23 yaş | 18 mln € | |
| Bournemouth | 23 yaş | 22 mln € | |
| Sassuolo | 22 yaş | 22 mln € | |
| Sassuolo | 22 yaş | 22 mln € | |
| Sassuolo | 22 yaş | 22 mln € | |
| Sassuolo | 21 yaş | 18 mln € | |
| Sassuolo | 21 yaş | 20 mln € | |
| Sassuolo | 20 yaş | 14 mln € | |
| Sassuolo | 20 yaş | 14 mln € | |
| Sassuolo | 20 yaş | 13,5 mln € | |
| Sassuolo | 19 yaş | 15 mln € | |
| Empoli | 19 yaş | 14 mln € | |
| Empoli | 18 yaş | 7 mln € | |
| Empoli | 18 yaş | 2,5 mln € | |
| Empoli | 18 yaş | 1 mln € | |
| Empoli | 17 yaş | 300K € | |
| Empoli U19 | 17 yaş | 250K € | |
| Empoli U19 | 16 yaş | 100K € |
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Kotd’ivuar.
Bazar dəyəri: 10 mln €.
Hamed Junior Traorè, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Hamed Junior Traorè, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 274. Orta reytinq: 6,7.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Seriya A | Genoa | 4 | 265 | 0 | 0 | 6,6 |
| İtaliya Kuboku | Genoa | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2026 | Dünya Çempionatı seçmələri (CAF) | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 2 | 116 | 2 | 0 | 8,5 |
| 2025-2026 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 13 | 619 | 2 | 1 | 6,5 |
| Fransa Kuboku | Olympique de Marseille | 3 | 77 | 1 | 1 | 7,3 | |
| Çempionlar Liqası | Olympique de Marseille | 2 | 113 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Premyer Liqa |
| Bournemouth |
| 1 |
| 16 |
| 0 |
| 1 |
| 5,9 |
| 2025 | Fransa Super Kuboku | Olympique de Marseille | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə Premyer Liqası Yay Seriyası | Bournemouth | 3 | 162 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Afrika Millətlər Kuboku | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Liqa 1 | Auxerre | 26 | 2.106 | 10 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Seriya A | Napoli | 9 | 383 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Napoli | 2 | 100 | 0 | 0 | 5,9 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Bournemouth | 3 | 137 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Premyer Liqa | Bournemouth | 3 | 44 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afrika Millətlər Kuboku | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Premyer Liqa | Bournemouth | 7 | 429 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seriya A | Sassuolo | 11 | 592 | 0 | 3 | 6,4 |
| 2022 | Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Sassuolo | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Seriya A | Sassuolo | 31 | 1.777 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İtaliya Kuboku | Sassuolo | 1 | 60 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Afrika Millətlər Kuboku | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CAF) | Fil Dişi SahiliMilli komanda | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Seriya A | Sassuolo | 35 | 1.789 | 5 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Seriya A | Sassuolo | 31 | 1.572 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İtaliya Kuboku | Sassuolo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Seriya A | Empoli | 32 | 2.266 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Seriya B | Empoli | 7 | 241 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|