Reklam
Henk Veerman – Volendam komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Niderland, Yaş: 33, Boy: 201 sm, Bazar dəyəri: 200K €. 2026-2027: 13 oyun, 13 qol, 2 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Volendam - De Graafschap (30 oktyabr 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 1,5 mln € (16 yan 2018)
Volendam: 13 oyun, 13 qol, 2 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Volendam komandasının mövcud qeydlərində Henk Veerman futbolçusu 1075 dəqiqə oynayıb və 13 oyuna start heyətində başlayıb.
Volendam: 110 oyun, 49 qol, 15 məhsuldar ötürmə
ADO Den Haag: 45 oyun, 26 qol, 5 məhsuldar ötürmə
OFC Oostzaan: 31 oyun, 2 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Utrecht: 10 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Heerenveen: 80 oyun, 24 qol, 7 məhsuldar ötürmə
St. Pauli: 39 oyun, 17 qol, 6 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Volendam, Futbol canlı hesab
Henk Veerman – yaş: 33. Doğum tarixi: 30 iyun 1993.
Mövqe: Hücumçu.
Henk Veerman – Klub: Volendam.
Henk Veerman – boy: 201 sm.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Volendam | 35 yaş | 200K € | |
| Volendam | 35 yaş | 250K € | |
| Volendam | 34 yaş | 325K € | |
| Volendam | 34 yaş | 350K € | |
| Volendam | 34 yaş | 350K € | |
| Volendam | 33 yaş | 400K € | |
| ADO Den Haag | 33 yaş | 450K € | |
| ADO Den Haag | 32 yaş | 500K € | |
| Volendam | 32 yaş | 500K € | |
| Volendam | 32 yaş | 500K € | |
| Volendam | 31 yaş | 700K € | |
| Utrecht | 31 yaş | 900K € | |
| Heerenveen | 30 yaş | 900K € | |
| Heerenveen | 30 yaş | 900K € | |
| Heerenveen | 30 yaş | 1,2 mln € | |
| Heerenveen | 29 yaş | 900K € | |
| Heerenveen | 29 yaş | 800K € | |
| St. Pauli | 29 yaş | 800K € | |
| St. Pauli | 29 yaş | 1 mln € | |
| St. Pauli | 28 yaş | 850K € | |
| St. Pauli | 28 yaş | 1 mln € | |
| St. Pauli | 27 yaş | 1 mln € | |
| St. Pauli | 27 yaş | 1 mln € | |
| Heerenveen | 27 yaş | 1 mln € | |
| Heerenveen | 26 yaş | 1,5 mln € | |
| Heerenveen | 26 yaş | 1 mln € | |
| Heerenveen | 25 yaş | 1,3 mln € | |
| Heerenveen | 25 yaş | 1 mln € | |
| Heerenveen | 24 yaş | 1 mln € | |
| Heerenveen | 24 yaş | 850K € | |
| Heerenveen | 24 yaş | 700K € | |
| Heerenveen | 23 yaş | 400K € | |
| Volendam | 23 yaş | 125K € | |
| Volendam | 22 yaş | 100K € | |
| Volendam Reserves | 22 yaş | 25K € |
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Niderland.
Bazar dəyəri: 200K €.
Henk Veerman, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 13 oyun, 13 qol və 2 məhsuldar ötürmə.
Henk Veerman, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 13 oyun, 13 qol və 2 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.075. Orta reytinq: 7,6.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | Volendam | 13 | 1.075 | 13 | 2 | 7,6 |
| 2026 | Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Volendam | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2025-2026 | Eredivisie | Volendam | 24 | 1.696 | 4 | 1 | 6,6 |
| Eerste Divisie | Volendam | 2 | 152 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Niderland KNVB Kuboku | Volendam | 2 | 80 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Eerste Divisie | Volendam | 37 | 3.048 | 26 | 10 | 7,6 |
| 2023-2024 |
|---|
| Eerste Divisie |
| ADO Den Haag |
| 42 |
| 3.662 |
| 25 |
| 5 |
| 7,3 |
| Niderland KNVB Kuboku | ADO Den Haag | 3 | 183 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Volendam | 29 | 1.328 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niderland KNVB Kuboku | Volendam | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Tweede Divisie | OFC Oostzaan | 30 | 1.561 | 2 | 1 | – |
| 2022 | Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Volendam | 1 | 45 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Eredivisie | Utrecht | 10 | 453 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Heerenveen | 20 | 1.558 | 7 | 0 | 6,6 | |
| Niderland KNVB Kuboku | Heerenveen | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Niderland KNVB Kuboku | OFC Oostzaan | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eredivisie | Heerenveen | 31 | 2.637 | 14 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niderland KNVB Kuboku | Heerenveen | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 2. Bundesliqa | St. Pauli | 22 | 1.451 | 11 | 2 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | 2. Bundesliqa | St. Pauli | 16 | 840 | 6 | 4 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almaniya Kuboku | St. Pauli | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Eredivisie | Heerenveen | 22 | 946 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|