Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Ən yüksək: 5 mln € (29 may 2022)
Yenilənib:
Iké Ugbo – Apollon Limassol komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Kanada, Yaş: 28, Boy: 185 sm, Bazar dəyəri: 1,2 mln €. Iké Ugbo, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 1 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Iké Ugbo futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Apollon Limassol - Brann olub; futbolçu meydanda 46 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 11 avqust 2026.
Apollon Limassol: 3 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Apollon Limassol komandasının mövcud qeydlərində Iké Ugbo futbolçusu 24 dəqiqə oynayıb və 0 oyuna start heyətində başlayıb.
Apollon Limassol: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Sheffield Wednesday: 81 oyun, 9 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Cardiff City: 22 oyun, 4 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Troyes: 40 oyun, 7 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Racing Genk: 25 oyun, 6 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Cercle Brugge: 35 oyun, 18 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Apollon Limassol, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Apollon Limassol | 28 yaş | 1 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 27 yaş | 1,2 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 27 yaş | 2 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 26 yaş | 2,2 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 26 yaş | 2,8 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 25 yaş | 2,8 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 25 yaş | 2,8 mln € | |
| Cardiff City | 25 yaş | 2,5 mln € | |
| Troyes | 24 yaş | 3 mln € | |
| Troyes | 24 yaş | 4 mln € | |
| Troyes | 23 yaş | 4,5 mln € | |
| Troyes | 23 yaş | 5 mln € | |
| Racing Genk | 23 yaş | 3,5 mln € | |
| Cercle Brugge | 22 yaş | 4,5 mln € | |
| Cercle Brugge | 22 yaş | 2,5 mln € | |
| Cercle Brugge | 22 yaş | 750K € | |
| Roda JC | 21 yaş | 500K € | |
| Roda JC | 21 yaş | 400K € | |
| Roda JC | 21 yaş | 450K € |
Iké Ugbo – yaş: 28. Doğum tarixi: 21 sentyabr 1998.
Mövqe: Hücumçu.
Iké Ugbo – Klub: Apollon Limassol.
Iké Ugbo – boy: 185 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Kanada.
Bazar dəyəri: 1,2 mln €.
Iké Ugbo, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 1 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Iké Ugbo, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 1 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 46. Orta reytinq: 6,3.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Avropa Konfrans Liqası | Apollon Limassol | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 21 | 621 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 125 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 34 | 1.271 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 141 | 1 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 18 | 1.303 | 7 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Çempionşip | Cardiff City | 20 | 938 | 4 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cardiff City | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Millətlər Liqası | KanadaMilli komanda | 1 | 70 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | Liqa 1 | Troyes | 25 | 888 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Troyes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | KanadaMilli komanda | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONCACAF Millətlər Liqası | KanadaMilli komanda | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | KanadaMilli komanda | 3 | 23 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Liqa 1 | Troyes | 14 | 820 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Pro Liqası | Racing Genk | 18 | 610 | 3 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Avropa Liqası | Racing Genk | 5 | 169 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Belgian Cup | Racing Genk | 2 | 133 | 2 | 0 | 6,2 | |
| CONCACAF Millətlər Liqası | KanadaMilli komanda | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | KanadaMilli komanda | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Belçika Pro Liqası | Cercle Brugge | 32 | 2.738 | 16 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | Cercle Brugge | 2 | 15 | 1 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Cercle Brugge | 1 | 28 | 1 | 0 | 8,7 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Roda JC | 27 | 2.257 | 11 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Roda JC | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | League One | Scunthorpe United | 13 | 744 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Çempionşip | Barnsley | 16 | 745 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|