Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 4 mln € (31 may 2023)
Yenilənib:
Jerry Yates – Blackpool komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: İngiltərə, Yaş: 29, Boy: 175 sm, Bazar dəyəri: 1,3 mln €. Jerry Yates, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 9 oyun, 3 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Jerry Yates futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Cambridge United - Blackpool olub; futbolçu meydanda 69 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 10 oktyabr 2026.
Blackpool: 6 oyun, 2 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Blackpool komandasının mövcud qeydlərində Jerry Yates futbolçusu 333 dəqiqə oynayıb və 3 oyuna start heyətində başlayıb.
Blackpool: 147 oyun, 38 qol, 15 məhsuldar ötürmə
Luton Town U21: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Sheffield Wednesday: 18 oyun, 4 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Luton Town: 28 oyun, 7 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Derby County: 42 oyun, 10 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Swansea City: 47 oyun, 9 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Blackpool, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Sheffield Wednesday | 29 yaş | 1,3 mln € | |
| Luton Town | 29 yaş | 1,8 mln € | |
| Derby County | 28 yaş | 2,8 mln € | |
| Derby County | 28 yaş | 2,8 mln € | |
| Swansea City | 27 yaş | 3,5 mln € | |
| Swansea City | 27 yaş | 3,5 mln € | |
| Blackpool | 26 yaş | 4 mln € | |
| Blackpool | 25 yaş | 3,5 mln € | |
| Blackpool | 25 yaş | 1,2 mln € | |
| Blackpool | 25 yaş | 700K € | |
| Blackpool | 25 yaş | 500K € | |
| Blackpool | 24 yaş | 400K € | |
| Rotherham United | 22 yaş | 100K € | |
| Rotherham United | 20 yaş | 100K € |
Jerry Yates – yaş: 29. Doğum tarixi: 10 noyabr 1996.
Mövqe: Hücumçu.
Jerry Yates – Klub: Blackpool.
Jerry Yates – boy: 175 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: İngiltərə.
Bazar dəyəri: 1,3 mln €.
Jerry Yates, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 9 oyun, 3 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Jerry Yates, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 9 oyun, 3 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 574.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Blackpool | 6 | 333 | 2 | 0 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Blackpool | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 | |
| English U21 League Cup | Luton Town U21 | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 18 | 1.469 | 4 | 0 | 6,6 |
| League One | Luton Town | 21 | 1.045 | 2 | 1 | 6,5 | |
| English Football League Trophy | Luton Town | 4 | 273 | 4 | 0 | 7,4 | |
| FA Cup |
| Luton Town |
| 2 |
| 76 |
| 1 |
| 1 |
| 7,5 |
| English Football League Cup | Luton Town | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Çempionşip | Derby County | 42 | 3.436 | 10 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U21 Premier League | Swansea City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Çempionşip | Swansea City | 43 | 2.287 | 8 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Swansea City | 2 | 178 | 1 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Swansea City | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Çempionşip | Blackpool | 41 | 3.379 | 14 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Blackpool | 2 | 121 | 1 | 2 | 7,4 |
| 2021-2022 | Çempionşip | Blackpool | 39 | 2.058 | 8 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Blackpool | 2 | 21 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Blackpool | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Blackpool | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | League One | Blackpool | 47 | 3.845 | 10 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Blackpool | 3 | 276 | 2 | 1 | 7,6 | |
| English Football League Trophy | Blackpool | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Blackpool | 1 | 64 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Blackpool | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two | Swindon Town | 31 | 2.608 | 13 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Swindon Town | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| English Football League Cup | Swindon Town | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,9 | |
| League One | Rotherham United | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Çempionşip | Rotherham United | 7 | 237 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | League One | Rotherham United | 4 | 17 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Çempionşip | Rotherham United | 21 | 933 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Çempionşip | Rotherham United | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|