Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 1,3 mln € (19 noy 2019)
Yenilənib:
Jonathan Ring – Vasteras komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: İsveç, Yaş: 34, Boy: 183 sm, Bazar dəyəri: 250K €. Jonathan Ring, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Jonathan Ring futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Goteborg - Vasteras olub; futbolçu meydanda 3 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 9 oktyabr 2026.
Vasteras: 8 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Vasteras komandasının mövcud qeydlərində Jonathan Ring futbolçusu 445 dəqiqə oynayıb və 5 oyuna start heyətində başlayıb.
Vasteras: 8 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Kalmar: 140 oyun, 20 qol, 15 məhsuldar ötürmə
Jeju: 43 oyun, 5 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Djurgardens: 67 oyun, 8 qol, 8 məhsuldar ötürmə
Gençlerbirliği: 4 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Vasteras, Futbol canlı hesab
Jonathan Ring – yaş: 34. Doğum tarixi: 5 dekabr 1991.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Vasteras | 34 yaş | 250K € | |
| Vasteras | 34 yaş | 275K € | |
| Vasteras | 33 yaş | 300K € | |
| Vasteras | 33 yaş | 300K € | |
| Kalmar | 33 yaş | 350K € | |
| Kalmar | 32 yaş | 500K € | |
| Jeju | 32 yaş | 650K € | |
| Jeju | 31 yaş | 700K € | |
| Jeju | 31 yaş | 800K € | |
| Jeju | 30 yaş | 900K € | |
| Kalmar | 30 yaş | 900K € | |
| Kalmar | 29 yaş | 700K € | |
| Djurgardens | 29 yaş | 800K € | |
| Djurgardens | 28 yaş | 900K € | |
| Djurgardens | 28 yaş | 1 mln € | |
| Djurgardens | 27 yaş | 1,3 mln € | |
| Djurgardens | 27 yaş | 900K € | |
| Djurgardens | 27 yaş | 750K € | |
| Djurgardens | 26 yaş | 800K € | |
| Kalmar | 25 yaş | 600K € | |
| Gençlerbirliği | 25 yaş | 500K € | |
| Kalmar | 25 yaş | 500K € | |
| Kalmar | 24 yaş | 500K € | |
| Kalmar | 23 yaş | 400K € | |
| Kalmar | 23 yaş | 500K € | |
| Kalmar | 23 yaş | 300K € | |
| Kalmar | 22 yaş | 250K € | |
| Kalmar | 21 yaş | 100K € | |
| Varnamo | 19 yaş | 75K € |
Mövqe: Hücumçu.
Jonathan Ring – Klub: Vasteras.
Jonathan Ring – boy: 183 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: İsveç.
Bazar dəyəri: 250K €.
Jonathan Ring, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Jonathan Ring, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 284. Orta reytinq: 6,6.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Allsvenskan | Vasteras | 6 | 284 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Allsvenskan | Vasteras | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | Kalmar | 7 | 551 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2024 | Allsvenskan | Kalmar | 12 | 743 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Allsvenskan | Kalmar | 10 | 645 | 1 | 1 | 6,5 |
| Korean Cup | Jeju | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| K League 1 |
| Jeju |
| 1 |
| 30 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2023 | K League 1 | Jeju | 10 | 516 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Korean Cup | Jeju | 2 | 133 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 1 | Jeju | 1 | 26 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | K League 1 | Jeju | 26 | 1.240 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Korean Cup | Jeju | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 1 | Jeju | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Allsvenskan | Kalmar | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021 | Allsvenskan | Kalmar | 24 | 2.025 | 8 | 8 | 7,1 |
|---|
| 2020-2021 | Allsvenskan | Kalmar | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Kalmar | 2 | 74 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Avropa Liqası | Djurgardens | 2 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Djurgardens | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Allsvenskan | Djurgardens | 21 | 1.251 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Allsvenskan | Djurgardens | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,1 |
|---|
| 2019 | Allsvenskan | Djurgardens | 28 | 2.279 | 7 | 6 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Sweden Cup | Djurgardens | 1 | 103 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Djurgardens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018 | Allsvenskan | Djurgardens | 10 | 394 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan | Kalmar | 9 | 717 | 3 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan | Kalmar | 4 | 263 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan | Kalmar | 12 | 838 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Liq | Kalmar | 2 | 89 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Süper Liq | Gençlerbirliği | 4 | 143 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016 | Allsvenskan | Kalmar | 8 | 596 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Allsvenskan | Kalmar | 11 | 645 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Allsvenskan | Kalmar | 13 | 813 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Allsvenskan | Kalmar | 12 | 793 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Kalmar | 10 | 525 | 0 | 0 | – |
|---|