Reklam
Jun Ichimori – Gamba Osaka komandasının oyunçusu. Mövqe: Qapıçı, Vətəndaşlıq: Yaponiya, Yaş: 35, Boy: 182 sm, Bazar dəyəri: 250K €. 2026-2027: 12 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Gamba Osaka - Buriram United (28 oktyabr 2026).
Yenilənib:

Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Ən yüksək: 600K € (4 yan 2019)
Gamba Osaka: 9 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Gamba Osaka komandasının mövcud qeydlərində Jun Ichimori futbolçusu 773 dəqiqə oynayıb və 9 oyuna start heyətində başlayıb.
Gamba Osaka: 97 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Yokohama F. Marinos: 33 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Gamba Osaka, Futbol canlı hesab
Jun Ichimori – yaş: 35. Doğum tarixi: 2 iyul 1991.
Mövqe: Qapıçı.
Jun Ichimori – Klub: Gamba Osaka.
Jun Ichimori – boy: 182 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Yaponiya.
Bazar dəyəri: 250K €.
Jun Ichimori, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 12 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Gamba Osaka | 34 yaş | 250K € | |
| Gamba Osaka | 34 yaş | 300K € | |
| Gamba Osaka | 33 yaş | 350K € | |
| Gamba Osaka | 33 yaş | 400K € | |
| Gamba Osaka | 32 yaş | 400K € | |
| Gamba Osaka | 32 yaş | 400K € | |
| Yokohama Marinos | 31 yaş | 300K € | |
| Gamba Osaka | 31 yaş | 250K € | |
| Gamba Osaka | 30 yaş | 250K € | |
| Gamba Osaka | 30 yaş | 200K € | |
| Gamba Osaka | 29 yaş | 300K € | |
| Gamba Osaka | 29 yaş | 350K € | |
| Gamba Osaka | 28 yaş | 475K € | |
| Fagiano Okayama | 28 yaş | 600K € | |
| Fagiano Okayama | 27 yaş | 600K € | |
| Fagiano Okayama | 27 yaş | 600K € | |
| Fagiano Okayama | 26 yaş | 400K € | |
| Fagiano Okayama | 25 yaş | 350K € | |
| Renofa Yamaguchi | 24 yaş | 300K € |
Jun Ichimori, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 12 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.043. Orta reytinq: 6,4.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 9 | 773 | 0 | 0 | 6,2 |
| AFC Çempionlar Liqası Elite | Gamba Osaka | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2026 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 37 | 3.330 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2024 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Çempionlar Liqası | Yokohama F. Marinos | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Yaponiya J1 Liqası | Yokohama F. Marinos | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Yaponiya J1 Liqası | Yokohama F. Marinos | 13 | 1.156 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Yaponiya J1 Liqası | Yokohama F. Marinos | 11 | 990 | 0 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Yokohama F. Marinos | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Yaponiya J1 Liqası | Gamba Osaka | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|