Reklam
Mövqe: Qapıçı, Vətəndaşlıq: İngiltərə, Yaş: 40, Boy: 183 sm. 2025-2026: 8 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Salford City - Wolverhampton U21 (11 noyabr 2025).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Salford City: 11 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Wrexham: 27 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Carlisle United: 40 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Scunthorpe United: 35 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Blackpool: 39 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Bolton Wanderers: 18 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Futbol canlı hesab
Mark Howard – yaş: 40. Doğum tarixi: 21 sentyabr 1986.
Mövqe: Qapıçı.
Mark Howard – boy: 183 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: İngiltərə.
Mark Howard, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 8 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mark Howard, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 8 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 750. Orta reytinq: 6,6.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | İngiltərə EFL Trophy | Salford City | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 |
| League Two | Salford City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| İngiltərə FA Kuboku | Salford City | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,6 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Salford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | League One | Wrexham | 10 | 877 | 0 | 0 | 6,2 |
| İngiltərə EFL Trophy | Wrexham | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2023-2024 | League Two |
| Wrexham |
| 7 |
| 585 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Wrexham | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| İngiltərə FA Kuboku | Wrexham | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | İngiltərə FA Kuboku | Wrexham | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Wrexham | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| National League (İngiltərə) | Wrexham | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | League Two | Carlisle United | 35 | 3.150 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə EFL Trophy | Carlisle United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| İngiltərə FA Kuboku | Carlisle United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | League Two | Scunthorpe United | 34 | 3.060 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2019-2020 | League One | Blackpool | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| İngiltərə EFL Trophy | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| League Two | Salford City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | League One | Blackpool | 26 | 2.266 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Blackpool | 3 | 279 | 0 | 0 | 6,1 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Çempionşip | Bolton Wanderers | 8 | 584 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Bolton Wanderers | 10 | 751 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|