Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Ən yüksək: 1 mln € (27 iyn 2019)
Yenilənib:
Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: İngiltərə, Yaş: 38, Boy: 191 sm. Michael Morrison, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 18 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Michael Morrison futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Cambridge United - Barrow olub; futbolçu meydanda 20 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 25 aprel 2026.
Cambridge United: 124 oyun, 2 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Portsmouth: 28 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Reading: 113 oyun, 8 qol, 5 məhsuldar ötürmə
Reading U23: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Birmingham City: 161 oyun, 13 qol, 5 məhsuldar ötürmə
Charlton Athletic: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Futbol canlı hesab
Michael Morrison – yaş: 38. Doğum tarixi: 3 mart 1988.
Mövqe: Müdafiəçi.
Michael Morrison – boy: 191 sm.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Cambridge United | 38 yaş | 25K € | |
| Cambridge United | 37 yaş | 50K € | |
| Cambridge United | 37 yaş | 50K € | |
| Cambridge United | 36 yaş | 75K € | |
| Cambridge United | 36 yaş | 100K € | |
| Cambridge United | 35 yaş | 100K € | |
| Cambridge United | 35 yaş | 100K € | |
| Cambridge United | 35 yaş | 200K € | |
| Reading | 34 yaş | 300K € | |
| Reading | 33 yaş | 400K € | |
| Reading | 33 yaş | 500K € | |
| Reading | 33 yaş | 600K € | |
| Reading | 32 yaş | 800K € | |
| Reading | 32 yaş | 800K € | |
| Reading | 31 yaş | 1 mln € | |
| Birmingham City | 31 yaş | 1 mln € | |
| Birmingham City | 30 yaş | 750K € | |
| Birmingham City | 29 yaş | 750K € | |
| Birmingham City | 28 yaş | 750K € | |
| Birmingham City | 28 yaş | 700K € | |
| Birmingham City | 27 yaş | 700K € | |
| Birmingham City | 26 yaş | 700K € | |
| Charlton Athletic | 25 yaş | 700K € | |
| Charlton Athletic | 25 yaş | 600K € | |
| Charlton Athletic | 24 yaş | 500K € | |
| Leicester | 22 yaş | 250K € | |
| Leicester | 21 yaş | 200K € | |
| Leicester | 21 yaş | 50K € |
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: İngiltərə.
Michael Morrison, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 18 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Michael Morrison, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 18 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.269. Orta reytinq: 6,7.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Cambridge United | 17 | 1.179 | 0 | 1 | 6,7 |
| FA Cup | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | League One | Cambridge United | 41 | 3.583 | 1 | 0 | 6,5 |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2023-2024 |
| League One |
| Cambridge United |
| 38 |
| 3.420 |
| 1 |
| 0 |
| 6,4 |
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 157 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | League One | Cambridge United | 19 | 1.516 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Portsmouth | 22 | 1.510 | 0 | 1 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Portsmouth | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Portsmouth | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Portsmouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Çempionşip | Reading | 29 | 2.610 | 2 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Reading U23 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Çempionşip | Reading | 35 | 3.045 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Reading | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Reading | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Çempionşip | Reading | 43 | 3.714 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Reading | 2 | 240 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Reading | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Çempionşip | Birmingham City | 43 | 3.561 | 7 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2017-2018 | Çempionşip | Birmingham City | 33 | 1.736 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Çempionşip | Birmingham City | 31 | 2.384 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Çempionşip | Birmingham City | 46 | 3.960 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Çempionşip | Birmingham City | 7 | 561 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionşip | Charlton Athletic | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Çempionşip | Charlton Athletic | 3 | 201 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Çempionşip | Charlton Athletic | 1 | 71 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Çempionşip | Leicester City | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Çempionşip | Preston North End | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionşip | Leicester City | 1 | 61 | 0 | 0 | – |