Reklam
Morgan Fox – Wigan Athletic komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Uels, Yaş: 33, Boy: 185 sm, Bazar dəyəri: 325K €. 2026-2027: 12 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Wigan Athletic - Bromley (31 oktyabr 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 1,2 mln € (9 mar 2021)
Wigan Athletic: 9 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Wigan Athletic komandasının mövcud qeydlərində Morgan Fox futbolçusu 674 dəqiqə oynayıb və 7 oyuna start heyətində başlayıb.
Wigan Athletic: 53 oyun, 0 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Queens Park Rangers: 49 oyun, 2 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Stoke City: 80 oyun, 0 qol, 6 məhsuldar ötürmə
Sheffield Wednesday: 97 oyun, 4 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Charlton Athletic: 48 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Wigan Athletic, Futbol canlı hesab
Morgan Fox – yaş: 33. Doğum tarixi: 21 sentyabr 1993.
Mövqe: Müdafiəçi.
Morgan Fox – Klub: Wigan Athletic.
Morgan Fox – boy: 185 sm.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Wigan Athletic | 32 yaş | 325K € | |
| Wigan Athletic | 32 yaş | 375K € | |
| Queens Park Rangers | 31 yaş | 400K € | |
| Queens Park Rangers | 31 yaş | 500K € | |
| Queens Park Rangers | 30 yaş | 600K € | |
| Queens Park Rangers | 30 yaş | 600K € | |
| Stoke City | 29 yaş | 700K € | |
| Stoke City | 29 yaş | 700K € | |
| Stoke City | 28 yaş | 600K € | |
| Stoke City | 28 yaş | 800K € | |
| Stoke City | 27 yaş | 1 mln € | |
| Stoke City | 27 yaş | 1,2 mln € | |
| Stoke City | 27 yaş | 1 mln € | |
| Stoke City | 27 yaş | 800K € | |
| Sheffield Wednesday | 26 yaş | 800K € | |
| Sheffield Wednesday | 26 yaş | 1 mln € | |
| Sheffield Wednesday | 25 yaş | 750K € | |
| Sheffield Wednesday | 25 yaş | 750K € | |
| Sheffield Wednesday | 23 yaş | 750K € | |
| Sheffield Wednesday | 23 yaş | 750K € | |
| Charlton Athletic | 22 yaş | 400K € | |
| Charlton Athletic | 22 yaş | 350K € | |
| Charlton Athletic | 21 yaş | 350K € | |
| Charlton Athletic | 20 yaş | 100K € | |
| Charlton Athletic | 20 yaş | 50K € |
Vətəndaşlıq: Uels.
Bazar dəyəri: 325K €.
Morgan Fox, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 12 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Morgan Fox, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 12 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 827. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Wigan Athletic | 9 | 674 | 0 | 0 | 6,4 |
| İngiltərə EFL Trophy | Wigan Athletic | 2 | 63 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | League One | Wigan Athletic | 35 | 2.764 | 0 | 3 | 6,5 |
| İngiltərə FA Kuboku | Wigan Athletic | 4 | 420 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İngiltərə EFL Trophy | Wigan Athletic | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku |
| Wigan Athletic |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2024-2025 | Çempionşip | Queens Park Rangers | 26 | 1.333 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Çempionşip | Queens Park Rangers | 20 | 1.146 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Queens Park Rangers | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,0 | |
| İngiltərə FA Kuboku | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Queens Park Rangers | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Çempionşip | Stoke City | 40 | 3.270 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Stoke City | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,8 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2021-2022 | Çempionşip | Stoke City | 10 | 702 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə U23 Premyer Liqası | Stoke City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İngiltərə FA Kuboku | Stoke City | 2 | 110 | 0 | 0 | 7,0 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2020-2021 | Çempionşip | Stoke City | 20 | 1.738 | 0 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə Liqa Kuboku | Stoke City | 2 | 124 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 26 | 2.087 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Sheffield Wednesday | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,0 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Sheffield Wednesday | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 25 | 1.882 | 0 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Sheffield Wednesday | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 27 | 1.934 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Çempionşip | Sheffield Wednesday | 10 | 791 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2015-2016 | Çempionşip | Charlton Athletic | 37 | 1.357 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Çempionşip | Charlton Athletic | 10 | 458 | 0 | 0 | – |
|---|