Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Ən yüksək: 800K € (27 okt 2022)
Yenilənib:
Quentin Lecoeuche – Volos NPS komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Fransa, Yaş: 32, Boy: 172 sm, Bazar dəyəri: 300K €. Quentin Lecoeuche, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 28 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Quentin Lecoeuche futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Lech Poznan - Wisla Plock olub; futbolçu meydanda 86 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 23 may 2026.
Wisla Plock: 28 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Caen: 21 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Real Zaragoza: 26 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Valenciennes: 61 oyun, 0 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Ajaccio: 15 oyun, 0 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Lorient: 14 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Volos NPS, Futbol canlı hesab
Quentin Lecoeuche – yaş: 32. Doğum tarixi: 4 fevral 1994.
Mövqe: Müdafiəçi.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Wisla Plock | 32 yaş | 300K € | |
| Wisla Plock | 31 yaş | 350K € | |
| Caen | 31 yaş | 300K € | |
| Caen | 31 yaş | 400K € | |
| Caen | 30 yaş | 500K € | |
| Real Zaragoza | 30 yaş | 600K € | |
| Real Zaragoza | 29 yaş | 600K € | |
| Valenciennes | 29 yaş | 800K € | |
| Valenciennes | 28 yaş | 800K € | |
| Valenciennes | 28 yaş | 700K € | |
| Valenciennes | 27 yaş | 600K € | |
| Ajaccio | 27 yaş | 550K € | |
| Ajaccio | 26 yaş | 550K € | |
| Lorient | 26 yaş | 550K € | |
| Lorient | 25 yaş | 700K € | |
| Orléans | 25 yaş | 700K € | |
| Orléans | 25 yaş | 700K € | |
| Orléans | 24 yaş | 300K € | |
| Lorient | 24 yaş | 150K € | |
| Lens B | 20 yaş | 150K € | |
| Lens B | 20 yaş | 150K € |
Quentin Lecoeuche – Klub: Volos NPS.
Quentin Lecoeuche – boy: 172 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Fransa.
Bazar dəyəri: 300K €.
Quentin Lecoeuche, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 28 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Quentin Lecoeuche, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 28 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.847. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Wisla Plock | 28 | 1.847 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Liqa 2 | Caen | 21 | 1.566 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Segunda División | Real Zaragoza | 26 | 1.552 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Liqa 2 | Valenciennes | 31 | 2.662 | 0 | 4 | 6,5 |
| Coupe de France | Valenciennes | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2021-2022 | Liqa 2 | Valenciennes | 27 | 2.101 | 0 | 0 | 6,4 |
| Coupe de France | Valenciennes | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liqa 2 | Ajaccio | 13 | 694 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Ajaccio | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liqa 2 | Lorient | 12 | 276 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lorient | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,1 | |
| French Ligue Coupe | Lorient | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | Liqa 2 | Orléans | 26 | 1.812 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Orléans | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| French Ligue Coupe | Orléans | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Liqa 2 | Orléans | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Liqa 1 | Lens | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|