Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Ən yüksək: 600K € (28 iyl 2022)
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Dundee | 24 yaş | 600K € |
Yenilənib:
Ryan Astley – Dundee komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Uels, Yaş: 25, Boy: 183 sm, Bazar dəyəri: 600K €. Ryan Astley, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 13 oyun, 0 qol və 2 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Ryan Astley futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Falkirk - Dundee olub; futbolçu meydanda 90 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 10 oktyabr 2026.
Dundee: 8 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Dundee komandasının mövcud qeydlərində Ryan Astley futbolçusu 720 dəqiqə oynayıb və 8 oyuna start heyətində başlayıb.
Dundee: 90 oyun, 5 qol, 6 məhsuldar ötürmə
Everton U21: 18 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Accrington Stanley: 32 oyun, 4 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Everton U23: 39 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Dundee, Futbol canlı hesab
Ryan Astley – yaş: 25. Doğum tarixi: 4 oktyabr 2001.
| Dundee | 24 yaş | 600K € |
| Dundee | 23 yaş | 600K € |
| Dundee | 23 yaş | 600K € |
| Dundee | 22 yaş | 600K € |
| Accrington Stanley | 21 yaş | 600K € |
| Accrington Stanley | 20 yaş | 600K € |
Ryan Astley – Klub: Dundee.
Ryan Astley – boy: 183 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Uels.
Bazar dəyəri: 600K €.
Ryan Astley, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 13 oyun, 0 qol və 2 məhsuldar ötürmə.
Ryan Astley, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 13 oyun, 0 qol və 2 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.170. Orta reytinq: 6,8.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Şotlandiya Premyerşipi | Dundee | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,9 |
| Scottish League Cup | Dundee | 5 | 450 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Şotlandiya Premyerşipi | Dundee | 36 | 3.088 | 3 | 1 | 6,7 |
| Scottish League Cup | Dundee | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Scottish Cup | Dundee | 2 | 187 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Şotlandiya Premyerşipi | Dundee | 26 | 2.198 | 0 | 3 | 6,4 |
| Scottish League Cup |
| Dundee |
| 5 |
| 278 |
| 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| Scottish Cup | Dundee | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Şotlandiya Premyerşipi | Dundee | 3 | 203 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U21 Premier League | Everton U21 | 9 | 750 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Everton U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Premier League International Cup | Everton U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League One | Accrington Stanley | 23 | 1.951 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Accrington Stanley | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Accrington Stanley | 3 | 300 | 1 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Accrington Stanley | 1 | 90 | 1 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | English U23 Premier League | Everton U23 | 23 | 2.066 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Everton U21 | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | UelsMilli komanda | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U21 Championship qualification | CəbəllütariqMilli komanda | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Everton U23 | 16 | 1.440 | 0 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | English Football League Trophy | Everton U21 | 3 | 184 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|