
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 700K € (29 iyn 2022)
Yenilənib:
Stephen Humphrys – Bradford City komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: İngiltərə, Yaş: 29, Boy: 185 sm, Bazar dəyəri: 550K €. Stephen Humphrys, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 4 oyun, 2 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Stephen Humphrys futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Bradford City - Stevenage Borough olub; futbolçu meydanda 25 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 17 oktyabr 2026.
Bradford City: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Bradford City komandasının mövcud qeydlərində Stephen Humphrys futbolçusu 25 dəqiqə oynayıb və 0 oyuna start heyətində başlayıb.
Bradford City: 49 oyun, 10 qol, 5 məhsuldar ötürmə
Rotherham United: 1 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Barnsley: 41 oyun, 9 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Wigan Athletic: 98 oyun, 18 qol, 7 məhsuldar ötürmə
Heart of Midlothian: 25 oyun, 5 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Rochdale: 29 oyun, 11 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Bradford City, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|
| Bradford City | 28 yaş | 550K € | |
| Bradford City | 28 yaş | 500K € | |
| Barnsley | 27 yaş | 500K € | |
| Barnsley | 27 yaş | 500K € | |
| Wigan Athletic | 26 yaş | 500K € | |
| Wigan Athletic | 26 yaş | 500K € | |
| Wigan Athletic | 25 yaş | 500K € | |
| Heart of Midlothian | 25 yaş | 700K € | |
| Wigan Athletic | 24 yaş | 700K € | |
| Shrewsbury Town | 19 yaş | 250K € |
Stephen Humphrys – yaş: 29. Doğum tarixi: 15 sentyabr 1997.
Mövqe: Hücumçu.
Stephen Humphrys – Klub: Bradford City.
Stephen Humphrys – boy: 185 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: İngiltərə.
Bazar dəyəri: 550K €.
Stephen Humphrys, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 4 oyun, 2 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Stephen Humphrys, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 4 oyun, 2 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 234.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Bradford City | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
| İngiltərə EFL Trophy | Bradford City | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,1 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Bradford City | 1 | 62 | 1 | 1 | 8,8 | |
| İngiltərə EFL Trophy | Rotherham United | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,8 | |
| 2025-2026 | League One | Bradford City | 39 | 2.331 | 7 | 3 | 6,7 |
| İngiltərə EFL Trophy | Bradford City | 4 | 218 | 2 | 1 | 7,2 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku |
| Bradford City |
| 2 |
| 92 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| İngiltərə FA Kuboku | Bradford City | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | League One | Barnsley | 37 | 2.289 | 9 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Barnsley | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İngiltərə EFL Trophy | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Barnsley | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | League One | Wigan Athletic | 38 | 2.117 | 9 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə EFL Trophy | Wigan Athletic | 4 | 149 | 1 | 1 | 7,2 | |
| İngiltərə FA Kuboku | Wigan Athletic | 3 | 226 | 1 | 0 | 6,9 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Şotlandiya Premyerşipi | Heart of Midlothian | 19 | 790 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Konfrans Liqası | Heart of Midlothian | 4 | 167 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Şotlandiya Kuboku | Heart of Midlothian | 2 | 90 | 1 | 2 | 7,8 | |
| Çempionşip | Wigan Athletic | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | League One | Wigan Athletic | 38 | 1.265 | 5 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə FA Kuboku | Wigan Athletic | 4 | 122 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İngiltərə EFL Trophy | Wigan Athletic | 4 | 290 | 1 | 0 | 6,9 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Wigan Athletic | 3 | 248 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | League One | Rochdale | 29 | 2.125 | 11 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə EFL Trophy | Southend United | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Southend United | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League One | Southend United | 20 | 1.322 | 5 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə EFL Trophy | Southend United | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,8 | |
| İngiltərə Liqa Kuboku | Southend United | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,8 |
| 2018-2019 | League One | Southend United | 7 | 482 | 4 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Scunthorpe United | 12 | 629 | 4 | 2 | 7,1 |
| 2016-2017 | League One | Shrewsbury Town | 5 | 153 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionşip | Fulham | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,2 |