Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Ən yüksək: 10 mln € (5 avq 2018)
Yenilənib:
Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Ukrayna, Yaş: 37, Boy: 181 sm. Taras Stepanenko, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 14 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Taras Stepanenko futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Shakhtar Donetsk - Kolos Kovalivka olub; futbolçu meydanda 60 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 21 may 2026.
Kolos Kovalivka: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Eyüpspor: 18 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Shakhtar Donetsk: 234 oyun, 14 qol, 11 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Futbol canlı hesab
Taras Stepanenko – yaş: 37. Doğum tarixi: 8 avqust 1989.
Mövqe: Müdafiəçi.
Taras Stepanenko – boy: 181 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Ukrayna.
Taras Stepanenko, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 14 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Kolos Kovalivka | 36 yaş | 500K € | |
| Eyüpspor | 36 yaş | 500K € | |
| Eyüpspor | 36 yaş | 700K € | |
| Eyüpspor | 35 yaş | 850K € | |
| Eyüpspor | 35 yaş | 1,1 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 35 yaş | 1,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 34 yaş | 2,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 34 yaş | 3 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 33 yaş | 4 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 33 yaş | 5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 32 yaş | 6 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 32 yaş | 6 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 yaş | 7,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 30 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 30 yaş | 10 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 29 yaş | 10 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 29 yaş | 10 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 28 yaş | 10 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 28 yaş | 9 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 27 yaş | 8,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 27 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 26 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 26 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 26 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 25 yaş | 8 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 25 yaş | 5,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 24 yaş | 4,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 24 yaş | 4,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 22 yaş | 3 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 21 yaş | 3,5 mln € | |
| Shakhtar Donetsk | 21 yaş | 2,5 mln € |
Taras Stepanenko, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 14 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 735.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ukrayna Premyer Liqası | Kolos Kovalivka | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,3 |
| Süper Liq | Eyüpspor | 8 | 530 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Turkish Cup | Eyüpspor | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Süper Liq | Eyüpspor | 7 | 369 | 0 | 0 | 6,4 |
| Turkish Cup | Eyüpspor | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 9 | 264 | 1 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Çempionlar Liqası |
| 6 |
| 119 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| UEFA Millətlər Liqası | UkraynaMilli komanda | 2 | 143 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | UEFA Avropa Çempionatı | UkraynaMilli komanda | 5 | 363 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 20 | 1.322 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 6 | 497 | 0 | 1 | 6,5 | |
| UEFA Avropa Liqası | Shakhtar Donetsk | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Shakhtar Donetsk | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Ukrainian Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | UkraynaMilli komanda | 2 | 132 | 0 | 0 | 3,8 | |
| UEFA Avropa Çempionatı | UkraynaMilli komanda | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 26 | 2.079 | 3 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 6 | 534 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Avropa Liqası | Shakhtar Donetsk | 4 | 334 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European Championship qualification | UkraynaMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Millətlər Liqası | UkraynaMilli komanda | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | UkraynaMilli komanda | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Dünya Çempionatı seçmələri (UEFA) | UkraynaMilli komanda | 5 | 436 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 12 | 955 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 8 | 299 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Shakhtar Donetsk | 2 | 135 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (UEFA) | UkraynaMilli komanda | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | UkraynaMilli komanda | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Ukrainian Super Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 18 | 1.199 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 4 | 291 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Avropa Liqası | Shakhtar Donetsk | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | UkraynaMilli komanda | 3 | 105 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Millətlər Liqası | UkraynaMilli komanda | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Ukrainian Super Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Çempionatı | UkraynaMilli komanda | 5 | 420 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 22 | 1.741 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 6 | 539 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Avropa Liqası | Shakhtar Donetsk | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Avropa Çempionatı | UkraynaMilli komanda | 1 | 72 | 0 | 0 | 5,0 |
| 2019 | Ukrainian Super Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 24 | 1.805 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 6 | 527 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ukrainian Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Avropa Liqası | Shakhtar Donetsk | 1 | 11 | 0 | 0 | 5,2 | |
| UEFA Avropa Çempionatı | UkraynaMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Millətlər Liqası | UkraynaMilli komanda | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | UkraynaMilli komanda | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 20 | 1.588 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Shakhtar Donetsk | 8 | 684 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2016-2017 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 9 | 447 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 2 | 126 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Ukrayna Premyer Liqası | Shakhtar Donetsk | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|