
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 2 mln € (15 dek 2021)
Yenilənib:
Thuler – Vissel Kobe komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Braziliya, Yaş: 27, Boy: 185 sm, Bazar dəyəri: 1,8 mln €. Thuler, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Thuler futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Kashiwa Reysol - Vissel Kobe olub; futbolçu meydanda 90 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 9 oktyabr 2026.
Vissel Kobe: 9 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Vissel Kobe komandasının mövcud qeydlərində Thuler futbolçusu 810 dəqiqə oynayıb və 9 oyuna start heyətində başlayıb.
Vissel Kobe: 153 oyun, 9 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Montpellier Hérault: 18 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Flamengo - RJ: 32 oyun, 2 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Vissel Kobe, Futbol canlı hesab
Thuler – yaş: 27. Doğum tarixi: 10 mart 1999.
Mövqe: Müdafiəçi.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Vissel Kobe | 27 yaş | 1,8 mln € | |
| Vissel Kobe | 26 yaş | 2 mln € | |
| Vissel Kobe | 26 yaş | 1,8 mln € | |
| Vissel Kobe | 25 yaş | 1,6 mln € | |
| Vissel Kobe | 25 yaş | 1,4 mln € | |
| Vissel Kobe | 24 yaş | 1,3 mln € | |
| Vissel Kobe | 24 yaş | 1,3 mln € | |
| Flamengo | 23 yaş | 1,6 mln € | |
| Montpellier | 23 yaş | 2 mln € | |
| Montpellier | 22 yaş | 2 mln € | |
| Montpellier | 22 yaş | 1,5 mln € | |
| Flamengo | 22 yaş | 500K € | |
| Flamengo | 21 yaş | 450K € | |
| Flamengo | 21 yaş | 450K € | |
| Flamengo | 21 yaş | 450K € | |
| Flamengo | 20 yaş | 500K € | |
| Flamengo | 20 yaş | 500K € | |
| Flamengo | 19 yaş | 100K € | |
| Flamengo | 19 yaş | 50K € |
Thuler – Klub: Vissel Kobe.
Thuler – boy: 185 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Braziliya.
Bazar dəyəri: 1,8 mln €.
Thuler, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Thuler, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 825. Orta reytinq: 6,8.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 9 | 810 | 0 | 1 | 6,9 |
| AFC Çempionlar Liqası Elite | Vissel Kobe | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 16 | 1.331 | 2 | 1 | 6,9 |
| 2025-2026 | AFC Çempionlar Liqası Elite | Vissel Kobe | 8 | 720 | 1 | 0 | 7,0 |
| J1 Liqası | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 32 | 2.703 | 2 | 2 | 7,1 |
| 2024-2025 |
|---|
| AFC Çempionlar Liqası Elite |
| Vissel Kobe |
| 7 |
| 587 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| J1 Liqası | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 35 | 3.105 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Super Cup | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2023-2024 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 8 | 516 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Emperor's Cup | Vissel Kobe | 2 | 122 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Vissel Kobe | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 12 | 620 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 10 | 728 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Vissel Kobe | 2 | 123 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Vissel Kobe | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,1 | |
| AFC Champions League | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | J1 Liqası | Vissel Kobe | 4 | 264 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Vissel Kobe | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Liqa 1 | Montpellier Hérault | 16 | 855 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Montpellier Hérault | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020 | CONMEBOL Libertadores Kuboku | Flamengo - RJ | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 3 | 188 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2019-2020 | Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019 | Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 9 | 692 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 3 | 256 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Braziliya) | Flamengo - RJ | 1 | 84 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 3 | 198 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Braziliya Seriya A | Flamengo - RJ | 3 | 211 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|