Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Ən yüksək: 1,2 mln € (18 iyn 2025)
Yenilənib:
Zeca – Shandong Taishan komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Braziliya, Yaş: 29, Boy: 190 sm, Bazar dəyəri: 1,2 mln €. Zeca, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 22 oyun, 12 qol və 6 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Zeca futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Shandong Taishan - Shanghai Port olub; futbolçu meydanda 72 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 1 sentyabr 2026.
Shandong Taishan: 22 oyun, 9 qol, 4 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Shandong Taishan komandasının mövcud qeydlərində Zeca futbolçusu 1821 dəqiqə oynayıb və 22 oyuna start heyətində başlayıb.
Shandong Taishan: 59 oyun, 28 qol, 18 məhsuldar ötürmə
Pohang Steelers: 44 oyun, 15 qol, 10 məhsuldar ötürmə
Daegu: 36 oyun, 14 qol, 8 məhsuldar ötürmə
Mirassol - SP: 12 oyun, 6 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Londrina PR: 10 oyun, 5 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Osasco Sporting: 16 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Shandong Taishan, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Shandong Taishan | 29 yaş | 1,2 mln € | |
| Shandong Taishan | 28 yaş | 1,2 mln € | |
| Shandong Taishan | 28 yaş | 1,2 mln € | |
| Shandong Taishan | 27 yaş | 1 mln € | |
| Shandong Taishan | 27 yaş | 750K € | |
| Pohang Steelers | 26 yaş | 1 mln € | |
| Pohang Steelers | 26 yaş | 600K € | |
| Daegu | 25 yaş | 600K € | |
| Daegu | 25 yaş | 425K € | |
| Londrina PR | 24 yaş | 350K € |
Zeca – yaş: 29. Doğum tarixi: 6 mart 1997.
Mövqe: Hücumçu.
Zeca – Klub: Shandong Taishan.
Zeca – boy: 190 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Braziliya.
Bazar dəyəri: 1,2 mln €.
Zeca, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 22 oyun, 12 qol və 6 məhsuldar ötürmə.
Zeca, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 22 oyun, 12 qol və 6 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.833. Orta reytinq: 7,3.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Çin Super Liqası | Shandong Taishan | 19 | 1.551 | 9 | 4 | 7,2 |
| Chinese FA Cup | Shandong Taishan | 3 | 282 | 3 | 2 | 7,5 | |
| 2025-2026 | Çin Super Liqası | Shandong Taishan | 5 | 414 | 0 | 2 | 6,7 |
| 2025 | Çin Super Liqası | Shandong Taishan | 18 | 1.520 | 10 | 5 | 7,4 |
| 2024-2025 | AFC Çempionlar Liqası Elite | Shandong Taishan | 6 | 414 | 2 | 3 | 7,3 |
| Çin Super Liqası | Shandong Taishan | 4 | 204 | 2 | 1 | 7,0 |
| 2024 | Çin Super Liqası | Shandong Taishan | 3 | 198 | 1 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shandong Taishan | 1 | 73 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Pohang Steelers | 4 | 294 | 3 | 3 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Pohang Steelers | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| K League 1 | Pohang Steelers | 1 | 61 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023 | K League 1 | Pohang Steelers | 36 | 2.384 | 12 | 6 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Pohang Steelers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Pohang Steelers | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Korean Cup | Daegu | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | K League 1 | Daegu | 28 | 2.299 | 7 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Daegu | 6 | 524 | 6 | 1 | 7,5 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 10 | 824 | 6 | 0 | 5,8 | |
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 1 | 84 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | AFC Champions League | Daegu | 1 | 55 | 1 | 0 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Braziliya Seriya B | Londrina PR | 2 | 169 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Braziliya Seriya C | Osasco Sporting | 6 | 274 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Braziliya Seriya B | Londrina PR | 8 | 602 | 5 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2020 | Braziliya Seriya A | Goias | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|