Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Skadet
Ingen data tilgængelig
Højeste: 6 mio. € (10. mar. 2024)
Opdateret:
Adam Bareiro spiller for Boca Juniors. Position: Angriber, Nationalitet: Paraguay, Alder: 30, Højde: 184 cm, Markedsværdi: 3,5 mio. €. Adam Bareiro i 2026: 20 kampe, 7 mål og 1 assist i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Adam Bareiro spillede, var Cruzeiro - MG - Boca Juniors, med 45 minutter på banen. Kampdato: 29. april 2026.
Boca Juniors: 10 kampe, 3 mål, 1 assist
I de tilgængelige registreringer for Boca Juniors i sæsonen 2026 spillede Adam Bareiro 701 minutter og startede inde i 8 kampe.
Boca Juniors: 14 kampe, 6 mål, 1 assist
Fortaleza: 30 kampe, 9 mål, 2 assists
Al-Rayyan Sports Club: 16 kampe, 5 mål, 1 assist
River Plate: 17 kampe, 0 mål, 0 assists
San Lorenzo: 119 kampe, 37 mål, 6 assists
Atletico San Luis: 11 kampe, 2 mål, 2 assists
Relaterede sider: Boca Juniors, Livescore fodbold
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Boca Juniors | 30 år | 3,5 mio. € | |
| Boca Juniors | 29 år | 4 mio. € | |
| Fortaleza | 29 år | 4 mio. € | |
| Fortaleza | 29 år | 3,5 mio. € | |
| Al-Rayyan | 28 år | 4 mio. € | |
| River Plate | 28 år | 4,5 mio. € | |
| San Lorenzo | 27 år | 6 mio. € | |
| San Lorenzo | 27 år | 6 mio. € | |
| San Lorenzo | 27 år | 5,5 mio. € | |
| San Lorenzo | 27 år | 5 mio. € | |
| San Lorenzo | 26 år | 4,5 mio. € | |
| San Lorenzo | 26 år | 5 mio. € | |
| San Lorenzo | 26 år | 3,5 mio. € | |
| San Lorenzo | 26 år | 3 mio. € | |
| San Lorenzo | 25 år | 2,3 mio. € | |
| Atletico San Luis | 25 år | 2,5 mio. € | |
| Alanyaspor | 24 år | 2,6 mio. € | |
| Alanyaspor | 24 år | 2,7 mio. € | |
| Alanyaspor | 24 år | 2 mio. € | |
| San Lorenzo | 23 år | 1,2 mio. € | |
| San Lorenzo | 23 år | 1,5 mio. € | |
| San Lorenzo | 23 år | 2 mio. € | |
| Monterrey | 22 år | 2 mio. € |
Adam Bareiro er 30 år gammel. Fødselsdato: 26. juli 1996.
Position: Angriber.
Adam Bareiro spiller i Boca Juniors.
Adam Bareiro er 184 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Paraguay.
Markedsværdi: 3,5 mio. €.
Adam Bareiro i 2026: 20 kampe, 7 mål og 1 assist i alle turneringer.
Adam Bareiro i 2026: 20 kampe, 7 mål og 1 assist i alle turneringer. Spilletid: 1.396 minutter.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera División Argentina | Boca Juniors | 7 | 476 | 2 | 1 | 6,8 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Boca Juniors | 3 | 207 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Boca Juniors | 1 | 69 | 2 | 0 | 9,0 | |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Fortaleza | 6 | 433 | 2 | 0 | 6,8 | |
| VM-kvalifikation (CONMEBOL) | ParaguayLandshold | 3 | 211 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Primera División Argentina | Boca Juniors | 3 | 225 | 1 | 0 | 7,1 |
| Brasiliansk Serie A |
| Fortaleza |
| 4 |
| 134 |
| 1 |
| 1 |
| 6,2 |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Fortaleza | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025 | Brasiliansk Serie A | Fortaleza | 17 | 750 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Fortaleza | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Qatar Amir Cup | Al-Rayyan Sports Club | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | Qatar Stars League | Al-Rayyan Sports Club | 10 | 747 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League Elite | Al-Rayyan Sports Club | 3 | 217 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Qatar Amir Cup | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 84 | 2 | 0 | 9,2 | |
| Primera División Argentina | River Plate | 5 | 207 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | River Plate | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Primera División Argentina | River Plate | 6 | 213 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | River Plate | 3 | 102 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de la Liga Profesional | San Lorenzo | 11 | 948 | 6 | 1 | 7,1 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | San Lorenzo | 5 | 422 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Primera División Argentina | San Lorenzo | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 | |
| CONMEBOL Copa América | ParaguayLandshold | 3 | 73 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Internationale træningskampe for klubber | River Plate | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | San Lorenzo | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Primera División Argentina | San Lorenzo | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Venskabslandskampe | ParaguayLandshold | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Primera División Argentina | San Lorenzo | 22 | 1.672 | 5 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | San Lorenzo | 11 | 932 | 6 | 1 | 6,9 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | San Lorenzo | 7 | 541 | 3 | 0 | 6,8 | |
| Copa Argentina | San Lorenzo | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Primera División Argentina | San Lorenzo | 5 | 421 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | San Lorenzo | 2 | 175 | 3 | 0 | 7,9 | |
| Copa Argentina | San Lorenzo | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Primera División Argentina | San Lorenzo | 22 | 1.789 | 8 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | San Lorenzo | 10 | 605 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | Copa Argentina | San Lorenzo | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Atletico San Luis | 11 | 610 | 2 | 2 | 6,4 |
| 2020-2021 | Süper Lig | Alanyaspor | 37 | 1.833 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Alanyaspor | 3 | 40 | 1 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Alanyaspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primera División Argentina | San Lorenzo | 11 | 533 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentina Super League Cup | San Lorenzo | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019 | CONMEBOL Copa Libertadores | San Lorenzo | 2 | 146 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Rayados de Monterrey | 7 | 341 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Rayados de Monterrey | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Nacional Asuncion | 2 | 179 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2018 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Nacional Asuncion | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|