Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Ingen data tilgængelig
Opdateret:
Annamaria Serturini spiller for Juventus(w). Position: Angriber, Nationalitet: Italien, Alder: 28, Højde: 165 cm, Markedsværdi: 95 t €. Annamaria Serturini i 2026-2027: 7 kampe, 0 mål og 2 assists i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Annamaria Serturini spillede, var Belarus (W) - Italy (W), med 62 minutter på banen. Kampdato: 9. oktober 2026.
Juventus (W): 2 kampe, 0 mål, 0 assists
I de tilgængelige registreringer for Juventus (W) i sæsonen 2026/27 spillede Annamaria Serturini 79 minutter og startede inde i 1 kamp.
Juventus (W): 12 kampe, 0 mål, 2 assists
Inter Milan (W): 34 kampe, 8 mål, 7 assists
Roma (W): 98 kampe, 21 mål, 11 assists
Relaterede sider: Juventus(w), Livescore fodbold
Annamaria Serturini er 28 år gammel. Fødselsdato: 13. maj 1998.
Position: Angriber.
Nationalitet: Italien.
Markedsværdi: 95 t €.
Annamaria Serturini i 2026-2027: 7 kampe, 0 mål og 2 assists i alle turneringer.
Annamaria Serturini spiller i Juventus(w).
Annamaria Serturini er 165 cm høj.
Annamaria Serturini i 2026-2027: 7 kampe, 0 mål og 2 assists i alle turneringer. Spilletid: 413 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,6.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Women's Champions League | Juventus (W) | 5 | 334 | 0 | 2 | 6,6 |
| Italian Women's Serie A | Juventus (W) | 2 | 79 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | Serie A Cup Women | Juventus (W) | 5 | 319 | 0 | 0 | 6,8 |
| Women's World Championship qualification(Europe) | ItalienLandshold | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Women's Champions League | Inter Milan (W) | 2 | 48 | 0 | 0 | 6,3 |
| WNL | ItalienLandshold | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | Serie A Cup Women | Inter Milan (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Women's Championship | ItalienLandshold | 1 | 13 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2024-2025 | Italian Women's Serie A | Inter Milan (W) | 23 | 1.479 | 4 | 7 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Women's Cup | Inter Milan (W) | 2 | 76 | 0 | 0 | 6,7 | |
| WNL | ItalienLandshold | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Italian Women's Serie A | Inter Milan (W) | 5 | 403 | 4 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Women's Cup | Inter Milan (W) | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Italian Women's Serie A | Roma (W) | 7 | 111 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Women's Champions League | Roma (W) | 5 | 200 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Italian Women's Cup | Roma (W) | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ITA SC W | Roma (W) | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Venskabslandskampe | ItalienLandshold | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,2 | |
| WNL | ItalienLandshold | 1 | 4 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Women's World Championship | ItalienLandshold | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Italian Women's Serie A | Roma (W) | 22 | 1.336 | 3 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Roma (W) | 10 | 582 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Italian Women's Cup | Roma (W) | 4 | 178 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Venskabslandskampe | ItalienLandshold | 3 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Portuguese Algarve Cup | ItalienLandshold | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Italian Women's Serie A | Roma (W) | 19 | 1.590 | 6 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Women's Cup | Roma (W) | 5 | 370 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | ItalienLandshold | 3 | 69 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Portuguese Algarve Cup | ItalienLandshold | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Italian Women's Serie A | Roma (W) | 21 | 1.642 | 9 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Women's Cup | Roma (W) | 3 | 300 | 1 | 0 | 6,1 | |
| Venskabslandskampe | ItalienLandshold | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Women's World Championship | ItalienLandshold | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|