Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Skadet
Ingen data tilgængelig
Højeste: 350 t € (29. maj 2024)
Opdateret:
Bradley Lyons spiller for Aberdeen. Position: Forsvarsspiller, Nationalitet: Nordirland, Alder: 29, Højde: 176 cm, Markedsværdi: 350 t €. Bradley Lyons i 2026-2027: 6 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Bradley Lyons spillede, var Aberdeen - St Johnstone, med 90 minutter på banen. Kampdato: 11. oktober 2026.
Aberdeen: 2 kampe, 0 mål, 0 assists
I de tilgængelige registreringer for Aberdeen i sæsonen 2026/27 spillede Bradley Lyons 180 minutter og startede inde i 2 kampe.
Aberdeen: 6 kampe, 1 mål, 1 assist
Kilmarnock: 159 kampe, 7 mål, 2 assists
Kilmarnock U21: 2 kampe, 0 mål, 0 assists
Morecambe: 18 kampe, 1 mål, 0 assists
Blackburn Rovers U23: 6 kampe, 6 mål, 0 assists
Relaterede sider: Aberdeen, Livescore fodbold
Bradley Lyons er 29 år gammel. Fødselsdato: 26. maj 1997.
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Kilmarnock | 28 år | 350 t € | |
| Kilmarnock | 28 år | 350 t € | |
| Kilmarnock | 28 år | 350 t € | |
| Kilmarnock | 27 år | 350 t € | |
| Kilmarnock | 27 år | 350 t € | |
| Kilmarnock | 26 år | 250 t € | |
| Kilmarnock | 26 år | 200 t € | |
| Kilmarnock | 25 år | 200 t € | |
| Kilmarnock | 25 år | 200 t € | |
| Kilmarnock | 24 år | 150 t € | |
| Blackburn Rovers | 24 år | 150 t € | |
| Blackburn Rovers | 22 år | 250 t € |
Position: Forsvarsspiller.
Bradley Lyons spiller i Aberdeen.
Bradley Lyons er 176 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Nordirland.
Markedsværdi: 350 t €.
Bradley Lyons i 2026-2027: 6 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer.
Bradley Lyons i 2026-2027: 6 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer. Spilletid: 524 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,7.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish League Cup | Aberdeen | 4 | 344 | 1 | 1 | 6,8 |
| Scottish Premiership | Aberdeen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2026 | VM-kvalifikation (UEFA) | NordirlandLandshold | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Kilmarnock | 31 | 2.038 | 1 | 1 | 6,3 |
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 4 | 268 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Venskabslandskampe | Kilmarnock | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kilmarnock |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | Scottish Premiership | Kilmarnock | 32 | 2.620 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Kilmarnock | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Europa League | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Cup | Kilmarnock | 1 | 40 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Nations League | NordirlandLandshold | 2 | 6 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Kilmarnock | 23 | 1.695 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 4 | 338 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EM i fodbold | Kilmarnock | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Kilmarnock | 19 | 610 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 6 | 206 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish Cup | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock U21 | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Scottish Championship | Kilmarnock | 19 | 723 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 5 | 194 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Scottish Cup | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | League Two | Morecambe | 17 | 474 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Morecambe | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers U23 | 6 | 520 | 6 | 0 | 8,1 |