
Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Ingen data tilgængelig
Højeste: 20 mio. € (28. maj 2026)
Opdateret:
Cher Ndour spiller for Fiorentina. Position: Midtbanespiller, Nationalitet: Italien, Alder: 22, Højde: 190 cm, Markedsværdi: 20 mio. €. Cher Ndour i 2026-2027: 8 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Cher Ndour spillede, var Genoa - Fiorentina, med 90 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Fiorentina: 6 kampe, 0 mål, 1 assist
I de tilgængelige registreringer for Fiorentina i sæsonen 2026/27 spillede Cher Ndour 488 minutter og startede inde i 5 kampe.
Fiorentina: 65 kampe, 8 mål, 4 assists
Benfica: 4 kampe, 0 mål, 0 assists
Beşiktaş: 22 kampe, 1 mål, 2 assists
Paris Saint-Germain: 10 kampe, 1 mål, 1 assist
Sporting Braga: 11 kampe, 1 mål, 0 assists
Benfica B: 52 kampe, 4 mål, 1 assist
Relaterede sider: Fiorentina, Livescore fodbold
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Fiorentina | 21 år | 20 mio. € | |
| Fiorentina | 21 år | 10 mio. € | |
| Fiorentina | 21 år | 5 mio. € | |
| Fiorentina | 20 år | 5 mio. € | |
| Fiorentina | 20 år | 5 mio. € | |
| Beşiktaş | 20 år | 4 mio. € | |
| Beşiktaş | 20 år | 4 mio. € | |
| Sporting Braga | 19 år | 4 mio. € | |
| PSG | 19 år | 4 mio. € | |
| PSG | 19 år | 4 mio. € | |
| Benfica B | 18 år | 1,5 mio. € | |
| Benfica B | 18 år | 1,5 mio. € | |
| Benfica B | 17 år | 1 mio. € | |
| Benfica B | 17 år | 750 t € | |
| Benfica B | 17 år | 300 t € |
Cher Ndour er 22 år gammel. Fødselsdato: 27. juli 2004.
Position: Midtbanespiller.
Cher Ndour spiller i Fiorentina.
Cher Ndour er 190 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Italien.
Markedsværdi: 20 mio. €.
Cher Ndour i 2026-2027: 8 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer.
Cher Ndour i 2026-2027: 8 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer. Spilletid: 668 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,9.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Fiorentina | 6 | 488 | 0 | 1 | 6,6 |
| Coppa Italia | Fiorentina | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,7 | |
| 2026 | Internationale træningskampe for klubber | Fiorentina | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,2 |
| Venskabslandskampe | Benfica | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Venskabslandskampe | ItalienLandshold | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2027 | European U21 Championship qualification | ItalienLandshold | 3 | 263 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 |
|---|
| Serie A |
| Fiorentina |
| 33 |
| 1.872 |
| 3 |
| 0 |
| 6,4 |
| UEFA Europa Conference League | Fiorentina | 13 | 1.032 | 4 | 3 | 7,0 |
| Coppa Italia | Fiorentina | 1 | 66 | 0 | 0 | 5,9 |
| European U21 Championship qualification | ItalienLandshold | 5 | 405 | 4 | 0 | 7,7 |
| 2025 | European U21 Football Championship | ItalienLandshold | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2024-2025 | Serie A | Fiorentina | 9 | 403 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Beşiktaş | 12 | 674 | 1 | 2 | 6,6 | |
| UEFA Europa League | Beşiktaş | 9 | 447 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Turkish Cup | Beşiktaş | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Internationale træningskampe for klubber | Paris Saint-Germain | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 | |
| European U21 Football Championship | ItalienLandshold | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,8 | |
| European U21 Championship qualification | ItalienLandshold | 1 | 76 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Toulon Maurice Revello Tournament | ItalienLandshold | 3 | 225 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Primeira Liga | Sporting Braga | 9 | 204 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 3 | 25 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Internationale træningskampe for klubber | Paris Saint-Germain | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Coupe de France | Paris Saint-Germain | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| European U21 Championship qualification | ItalienLandshold | 9 | 716 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022-2023 | Internationale træningskampe for klubber | Paris Saint-Germain | 3 | 131 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | Benfica | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Primeira Liga | Benfica | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga Portugal 2 | Benfica B | 30 | 2.403 | 4 | 1 | 6,6 | |
| Youth League | Benfica U19 | 5 | 269 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U19 Football Championship | ItalienLandshold | 2 | 179 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Benfica B | 22 | 1.397 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Benfica U19 | 9 | 644 | 3 | 1 | 7,0 |