Ingen data tilgængelig
Højeste: 700 t € (9. nov. 2011)
Opdateret:
Position: Forsvarsspiller, Nationalitet: Sverige, Alder: 41, Højde: 180 cm. Emin Nouri i 2021-2022: 1 kamp, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Emin Nouri spillede, var Kalmar - Malmo, med 18 minutter på banen. Kampdato: 28. november 2021.
Kalmar: 126 kampe, 0 mål, 7 assists
Relaterede sider: Livescore fodbold
Emin Nouri er 41 år gammel. Fødselsdato: 22. juli 1985.
Position: Forsvarsspiller.
Emin Nouri er 180 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Sverige.
Emin Nouri i 2021-2022: 1 kamp, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Kalmar | 36 år | 100 t € | |
| Kalmar | 35 år | 100 t € | |
| Kalmar | 35 år | 100 t € | |
| Kalmar | 35 år | 150 t € | |
| Kalmar | 34 år | 150 t € | |
| Kalmar | 33 år | 150 t € | |
| Kalmar | 32 år | 100 t € | |
| Kalmar | 32 år | 400 t € | |
| Kalmar | 31 år | 500 t € | |
| Kalmar | 31 år | 500 t € | |
| Kalmar | 30 år | 450 t € | |
| Kalmar | 30 år | 400 t € | |
| Kalmar | 29 år | 500 t € | |
| Kalmar | 29 år | 500 t € | |
| Kalmar | 28 år | 500 t € | |
| Kalmar | 28 år | 500 t € | |
| Kalmar | 27 år | 500 t € | |
| Kalmar | 26 år | 700 t € | |
| Kalmar | 25 år | 650 t € | |
| Kalmar | 24 år | 500 t € | |
| Kalmar | 24 år | 300 t € | |
| Kalmar | 24 år | 400 t € | |
| Kalmar | 23 år | 300 t € | |
| Oster | 20 år | 125 t € |
Emin Nouri i 2021-2022: 1 kamp, 0 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 106 minutter.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | Sweden Cup | Kalmar | 1 | 106 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Allsvenskan | Kalmar | 6 | 82 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Allsvenskan | Kalmar | 3 | 166 | 0 | 0 | 6,5 |
| Sweden Cup | Kalmar | 2 | 88 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Allsvenskan | Kalmar | 17 | 1.102 | 0 | 1 | 6,4 |
| Superettan (Sverige) | Kalmar | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| 2019-2020 | Allsvenskan |
| 2 |
| 152 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2019 | Allsvenskan | Kalmar | 15 | 979 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superettan (Sverige) | Kalmar | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Allsvenskan | Kalmar | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018 | Allsvenskan | Kalmar | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan | Kalmar | 7 | 566 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan | Kalmar | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan | Kalmar | 20 | 1.800 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Allsvenskan | Kalmar | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Allsvenskan | Kalmar | 9 | 780 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015 | Allsvenskan | Kalmar | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2014-2015 | Allsvenskan | Kalmar | 4 | 335 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Allsvenskan | Kalmar | 2 | 173 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Kalmar | 2 | 148 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Allsvenskan | Kalmar | 2 | 103 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Allsvenskan | Kalmar | 8 | 311 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Allsvenskan | Kalmar | 3 | 206 | 0 | 0 | – |
|---|