Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Højeste: 800 t € (17. apr. 2024)
Opdateret:
Hayner spiller for Vila Nova. Position: Forsvarsspiller, Nationalitet: Brasilien, Alder: 31, Højde: 178 cm, Markedsværdi: 350 t €. Hayner i 2026: 31 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Hayner spillede, var Nautico (PE) - Vila Nova, med 90 minutter på banen. Kampdato: 11. oktober 2026.
Vila Nova: 31 kampe, 1 mål, 1 assist
I de tilgængelige registreringer for Vila Nova i sæsonen 2026 spillede Hayner 1493 minutter og startede inde i 15 kampe.
Vila Nova: 32 kampe, 1 mål, 1 assist
CRB AL: 17 kampe, 0 mål, 0 assists
Santos - SP: 38 kampe, 1 mål, 1 assist
Coritiba SAF - PR: 8 kampe, 0 mål, 0 assists
Dnipro-1(2017-2024): 17 kampe, 0 mål, 0 assists
Atletico Clube Goianiense: 35 kampe, 1 mål, 2 assists
Relaterede sider: Vila Nova, Livescore fodbold
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Vila Nova | 30 år | 350 t € | |
| CRB | 30 år | 350 t € | |
| CRB | 29 år | 450 t € | |
| Santos | 29 år | 650 t € | |
| Santos | 28 år | 800 t € | |
| Coritiba SAF | 28 år | 600 t € | |
| Dnipro-1(2017-2024) | 27 år | 600 t € | |
| Dnipro-1(2017-2024) | 27 år | 400 t € | |
| Atletico Clube Goianiense | 27 år | 350 t € | |
| Atletico Clube Goianiense | 26 år | 350 t € | |
| Atletico Clube Goianiense | 26 år | 350 t € | |
| Recife PE | 26 år | 350 t € | |
| Recife PE | 25 år | 200 t € | |
| Bahia | 22 år | 200 t € | |
| Nautico PE | 21 år | 300 t € | |
| Bahia | 20 år | 250 t € | |
| Bahia | 20 år | 150 t € | |
| Bahia U20 | 20 år | 50 t € |
Hayner er 31 år gammel. Fødselsdato: 2. oktober 1995.
Position: Forsvarsspiller.
Hayner spiller i Vila Nova.
Hayner er 178 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Brasilien.
Markedsværdi: 350 t €.
Hayner i 2026: 31 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer.
Hayner i 2026: 31 kampe, 1 mål og 1 assist i alle turneringer. Spilletid: 1.523 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,6.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasiliansk Serie B | Vila Nova | 30 | 1.436 | 1 | 1 | 6,6 |
| Brazilian Cup | Vila Nova | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Brasiliansk Serie B | Vila Nova | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 |
| Brasiliansk Serie B | CRB AL | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Brasiliansk Serie B | CRB AL | 12 | 618 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Brasiliansk Serie B |
| CRB AL |
| 3 |
| 57 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Brasiliansk Serie B | Santos - SP | 24 | 865 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 12 | 811 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2023 | Brasiliansk Serie A | Coritiba SAF - PR | 8 | 303 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022 | Brasiliansk Serie A | Atletico Clube Goianiense | 18 | 1.363 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Atletico Clube Goianiense | 7 | 339 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Atletico Clube Goianiense | 2 | 187 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brasiliansk Serie A | do Recife | 24 | 1.807 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Campeonato Paranaense (Brasilien) | Cuiaba | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiaba | 2 | 174 | 0 | 0 | – | |
| Brasiliansk Serie B | Cuiaba | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2020 | Brasiliansk Serie B | Cuiaba | 18 | 1.535 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiaba | 2 | 138 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2017-2018 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 2 | 155 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|