Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Skadet
Ingen data tilgængelig
Højeste: 350 t € (29. dec. 2024)
Opdateret:
Jack Lankester spiller for Crewe Alexandra. Position: Midtbanespiller, Nationalitet: England, Alder: 26, Højde: 177 cm, Markedsværdi: 200 t €. Jack Lankester i 2026-2027: 12 kampe, 5 mål og 0 assists i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Jack Lankester spillede, var Blackpool - Crewe Alexandra, med 45 minutter på banen. Kampdato: 6. oktober 2026.
Crewe Alexandra: 9 kampe, 2 mål, 0 assists
I de tilgængelige registreringer for Crewe Alexandra i sæsonen 2026/27 spillede Jack Lankester 578 minutter og startede inde i 7 kampe.
Crewe Alexandra: 50 kampe, 12 mål, 8 assists
Cambridge United: 123 kampe, 8 mål, 10 assists
Ipswich Town: 30 kampe, 3 mål, 1 assist
Relaterede sider: Crewe Alexandra, Livescore fodbold
Jack Lankester er 26 år gammel. Fødselsdato: 19. januar 2000.
Position: Midtbanespiller.
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Crewe Alexandra | 26 år | 200 t € | |
| Crewe Alexandra | 25 år | 250 t € | |
| Crewe Alexandra | 25 år | 325 t € | |
| Crewe Alexandra | 24 år | 350 t € | |
| Cambridge United | 24 år | 325 t € | |
| Cambridge United | 23 år | 325 t € | |
| Cambridge United | 23 år | 325 t € | |
| Cambridge United | 23 år | 250 t € | |
| Cambridge United | 22 år | 150 t € | |
| Ipswich | 19 år | 150 t € | |
| Ipswich | 19 år | 100 t € |
Jack Lankester spiller i Crewe Alexandra.
Jack Lankester er 177 cm høj.
Foretrukken fod: Begge.
Nationalitet: England.
Markedsværdi: 200 t €.
Jack Lankester i 2026-2027: 12 kampe, 5 mål og 0 assists i alle turneringer.
Jack Lankester i 2026-2027: 12 kampe, 5 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 775 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,7.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Crewe Alexandra | 9 | 578 | 2 | 0 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 2 | 135 | 2 | 0 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 62 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | League Two | Crewe Alexandra | 12 | 415 | 0 | 2 | 6,2 |
| 2024-2025 | League Two | Crewe Alexandra | 23 | 1.386 | 7 | 6 | 7,1 |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup |
| Crewe Alexandra |
| 1 |
| 56 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | League One | Cambridge United | 40 | 2.181 | 1 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 109 | 1 | 1 | 6,9 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 171 | 1 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | League One | Cambridge United | 42 | 2.026 | 4 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 2 | 169 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2021-2022 | League One | Cambridge United | 18 | 661 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cambridge United | 4 | 322 | 0 | 1 | 6,6 | |
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 31 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | League One | Ipswich Town | 17 | 775 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Ipswich Town | 1 | 95 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Ipswich Town | 11 | 521 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|