Højeste: 700 t € (14. dec. 2019)
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Free Player | 30 år | 50 t € | |
| Nyiregyhaza | 28 år | 175 t € | |
| Kisvárda | 28 år | 200 t € | |
| Kisvárda | 27 år | 250 t € | |
| Kisvárda | 27 år | 300 t € | |
| Piast Gliwice | 26 år | 400 t € | |
| Piast Gliwice | 26 år | 500 t € | |
| Piast Gliwice |
Opdateret:
Kristopher Vida spiller for Tatabanya. Position: Midtbanespiller, Nationalitet: Ungarn, Alder: 31, Højde: 177 cm, Markedsværdi: 50 t €. Kristopher Vida i 2023-2024: 11 kampe, 1 mål og 0 assists i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Kristopher Vida spillede, var Kisvárda Master Good - Zalaegerszegi TE, med 20 minutter på banen. Kampdato: 5. november 2023.
Nyiregyhaza: 2 kampe, 0 mål, 0 assists
Kisvárda Master Good: 30 kampe, 1 mål, 0 assists
Piast Gliwice: 61 kampe, 4 mål, 2 assists
Dunajska Streda: 26 kampe, 3 mål, 0 assists
Relaterede sider: Tatabanya, Livescore fodbold
Kristopher Vida er 31 år gammel. Fødselsdato: 23. juni 1995.
Position: Midtbanespiller.
Kristopher Vida spiller i Tatabanya.
Kristopher Vida er 177 cm høj.
| 26 år |
| 500 t € |
| Piast Gliwice | 25 år | 350 t € |
| Piast Gliwice | 25 år | 400 t € |
| Piast Gliwice | 25 år | 450 t € |
| Piast Gliwice | 24 år | 550 t € |
| Dunajska Streda | 24 år | 700 t € |
| Dunajska Streda | 24 år | 600 t € |
| Dunajska Streda | 23 år | 550 t € |
| Dunajska Streda | 23 år | 300 t € |
| Dunajska Streda | 22 år | 250 t € |
| Dunajska Streda | 22 år | 250 t € |
| Dunajska Streda | 21 år | 300 t € |
| Dunajska Streda | 21 år | 300 t € |
| De Graafschap | 20 år | 250 t € |
| De Graafschap | 20 år | 250 t € |
| De Graafschap | 20 år | 175 t € |
| De Graafschap | 19 år | 150 t € |
| De Graafschap | 19 år | 150 t € |
| Twente Enschede (Youth) | 18 år | 75 t € |
| Twente Enschede (Youth) | 18 år | 50 t € |
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Ungarn.
Markedsværdi: 50 t €.
Kristopher Vida i 2023-2024: 11 kampe, 1 mål og 0 assists i alle turneringer.
Kristopher Vida i 2023-2024: 11 kampe, 1 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 575 minutter.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Merkantil Bank Liga (Ungarn) | Nyiregyhaza | 2 | 112 | 0 | 0 | – |
| NB I (Ungarn) | Kisvárda Master Good | 9 | 463 | 1 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | NB I (Ungarn) | Kisvárda Master Good | 18 | 318 | 0 | 0 | – |
| Hungary Cup | Kisvárda Master Good | 2 | 105 | 0 | 0 | – | |
| Internationale træningskampe for klubber | Kisvárda Master Good | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2021-2022 | Ekstraklasa | Piast Gliwice | 25 | 1.294 | 3 | 1 | 6,6 |
| Polish Cup |
| Piast Gliwice |
| 1 |
| 22 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Ekstraklasa | Piast Gliwice | 20 | 935 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Piast Gliwice | 3 | 250 | 0 | 1 | – |
| 2019-2020 | Ekstraklasa | Piast Gliwice | 12 | 795 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super liga (Slovakiet) | Dunajska Streda | 5 | 340 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Dunajska Streda | 4 | 198 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Super liga (Slovakiet) | Dunajska Streda | 13 | 999 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Dunajska Streda | 3 | 257 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | UEFA Europa League | Dunajska Streda | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
|---|