Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Skadet
Højeste: 800 t € (26. maj 2025)
Opdateret:
Marcus Mcguane spiller for Huddersfield Town. Position: Midtbanespiller, Nationalitet: England, Alder: 27, Højde: 178 cm, Markedsværdi: 450 t €. Marcus Mcguane i 2025-2026: 15 kampe, 0 mål og 1 assist i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Marcus Mcguane spillede, var Wimbledon - Huddersfield Town, med 64 minutter på banen. Kampdato: 2. maj 2026.
Huddersfield Town: 15 kampe, 0 mål, 1 assist
Bristol City: 24 kampe, 0 mål, 0 assists
Oxford United: 153 kampe, 3 mål, 11 assists
Telstar: 15 kampe, 1 mål, 1 assist
Barcelona Atlètic: 8 kampe, 0 mål, 0 assists
Relaterede sider: Huddersfield Town, Livescore fodbold
Marcus Mcguane er 27 år gammel. Fødselsdato: 2. februar 1999.
Position: Midtbanespiller.
Marcus Mcguane spiller i Huddersfield Town.
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Huddersfield Town | 27 år | 450 t € | |
| Huddersfield Town | 26 år | 600 t € | |
| Bristol City | 26 år | 800 t € | |
| Bristol City | 25 år | 500 t € | |
| Bristol City | 25 år | 500 t € | |
| Oxford United | 25 år | 375 t € | |
| Oxford United | 24 år | 375 t € | |
| Oxford United | 24 år | 350 t € | |
| Oxford United | 24 år | 300 t € | |
| Oxford United | 23 år | 300 t € | |
| Barcelona Atlètic | 21 år | 300 t € | |
| Barcelona Atlètic | 20 år | 300 t € | |
| Barcelona Atlètic | 20 år | 300 t € | |
| Barcelona Atlètic | 19 år | 500 t € | |
| Barcelona Atlètic | 19 år | 500 t € | |
| Barcelona Atlètic | 19 år | 500 t € |
Marcus Mcguane er 178 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: England.
Markedsværdi: 450 t €.
Marcus Mcguane i 2025-2026: 15 kampe, 0 mål og 1 assist i alle turneringer.
Marcus Mcguane i 2025-2026: 15 kampe, 0 mål og 1 assist i alle turneringer. Spilletid: 645 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,4.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League One | Huddersfield Town | 13 | 536 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Trophy | Huddersfield Town | 2 | 109 | 0 | 1 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Championship | Bristol City | 23 | 1.103 | 0 | 0 | 6,5 |
| FA Cup | Bristol City | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 | League One | Oxford United | 41 | 2.989 | 1 | 3 | 6,6 |
| FA Cup | Oxford United | 3 | 199 | 1 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Trophy |
| Oxford United |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| English Football League Cup | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League One | Oxford United | 44 | 3.480 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 3 | 228 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Trophy | Oxford United | 3 | 199 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Oxford United | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | League One | Oxford United | 30 | 1.272 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 2 | 199 | 1 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Oxford United | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Oxford United | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | League One | Oxford United | 15 | 996 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Oxford United | 3 | 150 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Oxford United | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Oxford United | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Telstar | 13 | 1.050 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Telstar | 2 | 164 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2017-2018 | Segunda División | Barcelona Atlètic | 8 | 307 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|