Annonce
Matej Mitrović spiller for Lokomotiva Zagreb. Position: Forsvarsspiller, Nationalitet: Kroatien, Alder: 32, Højde: 187 cm, Markedsværdi: 300 t €. 2026-2027: 1 kamp, 0 mål, 0 assists. Seneste registrerede optræden: Lokomotiva Zagreb - Istra 1961 (17. oktober 2026).
Opdateret:
Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Højeste: 4 mio. € (9. jan. 2017)
Lokomotiva Zagreb: 1 kamp, 0 mål, 0 assists
I de tilgængelige registreringer for Lokomotiva Zagreb i sæsonen 2026/27 spillede Matej Mitrović 17 minutter og startede inde i 0 kampe.
Lokomotiva Zagreb: 1 kamp, 0 mål, 0 assists
Al-Ahli Sports Club(Qatar): 35 kampe, 1 mål, 1 assist
Rijeka: 34 kampe, 2 mål, 3 assists
Club Brugge KV: 41 kampe, 1 mål, 1 assist
Beşiktaş: 11 kampe, 0 mål, 0 assists
Relaterede sider: Lokomotiva Zagreb, Livescore fodbold
Matej Mitrović er 32 år gammel. Fødselsdato: 10. november 1993.
Position: Forsvarsspiller.
Matej Mitrović spiller i Lokomotiva Zagreb.
Matej Mitrović er 187 cm høj.
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Free Player | 32 år | 300 t € | |
| Free Player | 32 år | 500 t € | |
| Al-Ahli(Doha) | 32 år | 600 t € | |
| Al-Ahli(Doha) | 31 år | 700 t € | |
| Al-Ahli(Doha) | 31 år | 750 t € | |
| Rijeka | 30 år | 800 t € | |
| Rijeka | 30 år | 800 t € | |
| Rijeka | 29 år | 600 t € | |
| Rijeka | 28 år | 700 t € | |
| Club Brugge | 28 år | 1 mio. € | |
| Club Brugge | 28 år | 1,2 mio. € | |
| Club Brugge | 27 år | 1,5 mio. € | |
| Club Brugge | 27 år | 1,8 mio. € | |
| Club Brugge | 26 år | 2 mio. € | |
| Club Brugge | 26 år | 2,4 mio. € | |
| Club Brugge | 26 år | 3 mio. € | |
| Club Brugge | 25 år | 3 mio. € | |
| Club Brugge | 25 år | 3,5 mio. € | |
| Club Brugge | 24 år | 4 mio. € | |
| Club Brugge | 24 år | 3,5 mio. € | |
| Club Brugge | 24 år | 3 mio. € | |
| Beşiktaş | 23 år | 4 mio. € | |
| Beşiktaş | 23 år | 4 mio. € | |
| Rijeka | 22 år | 3 mio. € | |
| Rijeka | 22 år | 2,5 mio. € | |
| Rijeka | 21 år | 2,5 mio. € | |
| Rijeka | 21 år | 2,5 mio. € | |
| Rijeka | 20 år | 400 t € | |
| Rijeka | 20 år | 300 t € | |
| Rijeka | 19 år | 500 t € | |
| Cibalia | 19 år | 450 t € | |
| Cibalia | 18 år | 300 t € | |
| Cibalia Vinkovci Youth | 18 år | 50 t € |
Nationalitet: Kroatien.
Markedsværdi: 300 t €.
Matej Mitrović i 2026-2027: 1 kamp, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Matej Mitrović i 2026-2027: 1 kamp, 0 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 17 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,4.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Kroatiske 1. liga | Lokomotiva Zagreb | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Qatar Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 8 | 600 | 0 | 0 | 6,5 |
| AFC Champions League Two | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 6 | 480 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | Qatarisk Amir Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | Qatar Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 17 | 1.485 | 0 | 1 | 6,8 |
| Qatarisk Amir Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Qatarisk Crown Prince Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Qatarisk Stars Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Kroatiske 1. liga | Rijeka | 24 | 1.695 | 2 | 3 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Rijeka | 3 | 223 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Kroatiske 1. liga | Rijeka | 7 | 530 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Belgiske Pro League | Club Brugge KV | 4 | 274 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgisk pokal | Club Brugge KV | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Belgisk Supercup | Club Brugge KV | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Belgiske Pro League | Club Brugge KV | 6 | 338 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgisk pokal | Club Brugge KV | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
| 2019-2020 | Belgiske Pro League | Club Brugge KV | 6 | 540 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Club Brugge KV | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Europa League | Club Brugge KV | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Belgiske Pro League | Club Brugge KV | 10 | 849 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Club Brugge KV | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018 | Venskabslandskampe | KroatienLandshold | 1 | 45 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|
| 2017-2018 | Belgiske Pro League | Club Brugge KV | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Beşiktaş | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Süper Lig | Beşiktaş | 2 | 109 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2016-2017 | Süper Lig | Beşiktaş | 7 | 263 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|