Annonce
Mert Yilmaz spiller for Antalyaspor. Position: Forsvarsspiller, Nationalitet: Tyrkiet, Alder: 27, Højde: 174 cm, Markedsværdi: 400 t €. 2026-2027: 3 kampe, 0 mål, 0 assists. Seneste registrerede optræden: Antalyaspor - Bursaspor (6. november 2026).
Opdateret:
Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Højeste: 1,2 mio. € (22. dec. 2020)
Antalyaspor: 2 kampe, 0 mål, 0 assists
I de tilgængelige registreringer for Antalyaspor i sæsonen 2026/27 spillede Mert Yilmaz 12 minutter og startede inde i 0 kampe.
Antalyaspor: 51 kampe, 1 mål, 3 assists
Bodrum FK: 27 kampe, 2 mål, 2 assists
Ümraniyespor: 4 kampe, 0 mål, 0 assists
Bursaspor: 24 kampe, 0 mål, 0 assists
Bayern Munchen II: 18 kampe, 0 mål, 3 assists
Relaterede sider: Antalyaspor, Livescore fodbold
Mert Yilmaz er 27 år gammel. Fødselsdato: 8. marts 1999.
Position: Forsvarsspiller.
Mert Yilmaz spiller i Antalyaspor.
Mert Yilmaz er 174 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Bodrum | 27 år | 400 t € | |
| Bodrum | 27 år | 300 t € | |
| Bodrum | 26 år | 275 t € | |
| Bodrum | 26 år | 200 t € | |
| Antalyaspor | 26 år | 225 t € | |
| Antalyaspor | 26 år | 225 t € | |
| Antalyaspor | 25 år | 250 t € | |
| Antalyaspor | 25 år | 275 t € | |
| Antalyaspor | 25 år | 75 t € | |
| Antalyaspor | 25 år | 75 t € | |
| Antalyaspor | 24 år | 100 t € | |
| Antalyaspor | 24 år | 125 t € | |
| Ümraniyespor | 24 år | 175 t € | |
| Ümraniyespor | 24 år | 200 t € | |
| Ümraniyespor | 23 år | 300 t € | |
| Bursaspor | 23 år | 400 t € | |
| Bursaspor | 22 år | 475 t € | |
| Bursaspor | 22 år | 550 t € | |
| Antalyaspor | 22 år | 1 mio. € | |
| Antalyaspor | 22 år | 1 mio. € | |
| Antalyaspor | 21 år | 1,2 mio. € | |
| Antalyaspor | 21 år | 800 t € | |
| Bayern Munchen II | 21 år | 325 t € | |
| Bayern Munchen II | 21 år | 350 t € | |
| Bayern Munchen II | 20 år | 250 t € | |
| Bayern Munchen II | 20 år | 200 t € | |
| Bayern Munchen II | 19 år | 150 t € |
Nationalitet: Tyrkiet.
Markedsværdi: 400 t €.
Mert Yilmaz i 2026-2027: 3 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Mert Yilmaz i 2026-2027: 3 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 102 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,4.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | TFF 1. Lig | Antalyaspor | 2 | 12 | 0 | 0 | 6,4 |
| Tyrkisk pokal | Antalyaspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | TFF 1. Lig | Bodrum FK | 24 | 1.453 | 0 | 2 | 6,6 |
| Tyrkisk pokal | Bodrum FK | 3 | 254 | 2 | 0 | 6,3 | |
| Süper Lig | Antalyaspor | 3 | 18 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Süper Lig | Antalyaspor | 19 | 979 | 0 | 2 | 6,5 |
| Tyrkisk pokal | Antalyaspor |
| 4 |
| 316 |
| 0 |
| 0 |
| 5,6 |
| 2023-2024 | Süper Lig | Antalyaspor | 6 | 201 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tyrkisk pokal | Antalyaspor | 2 | 173 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Süper Lig | Ümraniyespor | 3 | 107 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tyrkisk pokal | Ümraniyespor | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | TFF 1. Lig | Bursaspor | 23 | 1.980 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021 | Internationale træningskampe for klubber | Bursaspor | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Antalyaspor | 11 | 777 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tyrkisk pokal | Antalyaspor | 3 | 225 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 3. Liga | Bayern Munchen II | 17 | 1.335 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Regionalliga | Bayern Munchen II | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
|---|