Gns. rating pr. måned
Tryk på grafen for at skifte værdier
Højeste: 500 t € (9. jun. 2022)
Opdateret:
Omar Siles spiller for Oriente Petrolero. Position: Midtbanespiller, Nationalitet: Bolivia, Alder: 33, Højde: 178 cm, Markedsværdi: 100 t €. Omar Siles i 2026: 7 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Omar Siles spillede, var Oriente Petrolero - Universitario De Vinto, med 45 minutter på banen. Kampdato: 8. oktober 2026.
Oriente Petrolero: 2 kampe, 0 mål, 0 assists
I de tilgængelige registreringer for Oriente Petrolero i sæsonen 2026 spillede Omar Siles 14 minutter og startede inde i 0 kampe.
Oriente Petrolero: 7 kampe, 0 mål, 0 assists
Academia del Balompié Boliviano: 20 kampe, 1 mål, 0 assists
Real Tomayapo: 12 kampe, 0 mål, 0 assists
Blooming: 75 kampe, 2 mål, 2 assists
Royal Pari: 79 kampe, 5 mål, 3 assists
Relaterede sider: Oriente Petrolero, Livescore fodbold
| Dato | Hold | Alder | Værdi |
|---|---|---|---|
| Real Tomayapo | 32 år | 200 t € | |
| Blooming | 32 år | 250 t € | |
| Blooming | 31 år | 300 t € | |
| Blooming | 31 år | 325 t € | |
| Blooming | 30 år | 400 t € | |
| Blooming | 30 år | 275 t € | |
| Royal Pari | 30 år | 400 t € | |
| Royal Pari | 29 år | 500 t € | |
| Royal Pari | 28 år | 450 t € | |
| Royal Pari | 28 år | 350 t € |
Omar Siles er 33 år gammel. Fødselsdato: 15. november 1992.
Position: Midtbanespiller.
Omar Siles spiller i Oriente Petrolero.
Omar Siles er 178 cm høj.
Nationalitet: Bolivia.
Markedsværdi: 100 t €.
Omar Siles i 2026: 7 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Omar Siles i 2026: 7 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 170 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,3.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa Bolivia | Oriente Petrolero | 5 | 156 | 0 | 0 | 6,3 |
| Primera División Bolivia | Oriente Petrolero | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Primera División Bolivia | Academia del Balompié Boliviano | 8 | 585 | 0 | 0 | 6,4 |
| Copa Bolivia | Academia del Balompié Boliviano | 6 | 409 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | Primera División Bolivia | Academia del Balompié Boliviano | 5 | 429 | 1 | 0 | 6,3 |
| Copa Bolivia | Academia del Balompié Boliviano | 1 | 90 | 0 | 0 |
| 6,9 |
| Primera División Bolivia | Real Tomayapo | 6 | 269 | 0 | 0 | 6,8 |
| Copa Bolivia | Real Tomayapo | 2 | 66 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Primera División Bolivia | Real Tomayapo | 3 | 107 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Real Tomayapo | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Primera División Bolivia | Blooming | 5 | 260 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Primera División Bolivia | Blooming | 20 | 1.133 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2023-2024 | Primera División Bolivia | Blooming | 8 | 642 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Blooming | 3 | 248 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Primera División Bolivia | Blooming | 20 | 1.498 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Blooming | 7 | 609 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | Blooming | 5 | 231 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Primera División Bolivia | Blooming | 6 | 439 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Blooming | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Primera División Bolivia | Royal Pari | 6 | 503 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Primera División Bolivia | Royal Pari | 25 | 1.421 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Royal Pari | 1 | 20 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Primera División Bolivia | Royal Pari | 15 | 635 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021 | Primera División Bolivia | Royal Pari | 5 | 238 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Primera División Bolivia | Royal Pari | 17 | 765 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Royal Pari | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Primera División Bolivia | Royal Pari | 3 | 240 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Copa Sudamericana | Royal Pari | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | Copa Sudamericana | Royal Pari | 4 | 246 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|