Ingen data tilgængelig
Opdateret:
Rayan spiller for CSA Maceio. Position: Forsvarsspiller, Nationalitet: Brasilien, Alder: 36, Højde: 185 cm. Rayan i 2025: 2 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Den seneste kamp i de tilgængelige registreringer, hvor Rayan spillede, var Nautico (PE) - São Paulo - SP, med 90 minutter på banen. Kampdato: 21. maj 2025.
Nautico (PE): 2 kampe, 0 mål, 0 assists
Guarani SP: 14 kampe, 0 mål, 0 assists
Criciuma: 32 kampe, 0 mål, 0 assists
Mirassol - SP: 6 kampe, 0 mål, 0 assists
Ponte Preta: 23 kampe, 0 mål, 0 assists
Ferroviaria SP: 18 kampe, 1 mål, 0 assists
Relaterede sider: CSA Maceio, Livescore fodbold
Rayan er 36 år gammel. Fødselsdato: 21. december 1989.
Position: Forsvarsspiller.
Rayan spiller i CSA Maceio.
Rayan er 185 cm høj.
Foretrukken fod: Højre.
Nationalitet: Brasilien.
Rayan i 2025: 2 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer.
Rayan i 2025: 2 kampe, 0 mål og 0 assists i alle turneringer. Spilletid: 105 minutter. Gennemsnitlig rating: 6,7.
| Sæson | Turnering | Hold | Kampe | Spillede min. | Mål | Oplæg | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Brazilian Cup | Nautico (PE) | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 10 | 894 | 0 | 0 | 6,8 |
| Brasiliansk Serie B | Guarani SP | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| Brasiliansk Serie B | Criciuma | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2023 | Brasiliansk Serie B | Criciuma | 8 | 582 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 |
|---|
| Brasiliansk Serie B |
| Criciuma |
| 2 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2022 | Brasiliansk Serie B | Criciuma | 19 | 1.428 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 5 | 357 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Brasiliansk Serie B | Criciuma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 7 | 595 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 5 | 321 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 5 | 396 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie B | Red Bull Bragantino | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2019 | Brasiliansk Serie B | Red Bull Bragantino | 8 | 649 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 7 | 600 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | Brasiliansk Serie B | Red Bull Bragantino | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Brasiliansk Serie A | Parana PR | 7 | 573 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Brasiliansk Serie A | Parana PR | 7 | 585 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Brasiliansk Serie A | Parana PR | 6 | 546 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|