Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Υψηλότερη: 850 χιλ. € (21 Φεβ 2024)
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Erbil | 30 ετών | 300 χιλ. € | |
| The Strongest | 30 ετών | 350 χιλ. € | |
| The Strongest | 30 ετών | 350 χιλ. € | |
| The Strongest | 29 ετών | 400 χιλ. € | |
| The Strongest | 28 ετών | 850 χιλ. € | |
| The Strongest | 28 ετών | 850 χιλ. € | |
| The Strongest | 28 ετών | 700 χιλ. € | |
| The Strongest |
Τελευταία ενημέρωση:
A. Quiroga: αγωνίζεται στην ομάδα Always Ready. Θέση: Μέσος, Εθνικότητα: Βολιβία, Ηλικία: 31, Ύψος: 160 cm, Αγοραία αξία: 300 χιλ. €. A. Quiroga τη σεζόν 2026: 16 αγώνες, 0 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης A. Quiroga ήταν το Always Ready - Nacional Potosi, με 89 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 8 Οκτωβρίου 2026.
Always Ready – συμμετοχές: 12, γκολ: 0, ασίστ: 1
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Always Ready για τη σεζόν 2026, ο παίκτης A. Quiroga αγωνίστηκε για 860 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 11 αγώνες.
Always Ready – συμμετοχές: 16, γκολ: 0, ασίστ: 1
The Strongest – συμμετοχές: 56, γκολ: 8, ασίστ: 1
Club Guabira – συμμετοχές: 9, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Always Ready, Livescore ποδοσφαίρου
A. Quiroga – Ηλικία: 31 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 17 Ιουνίου 1995.
Θέση: Μέσος.
| 27 ετών |
| 650 χιλ. € |
| Club Guabira | 27 ετών | 650 χιλ. € |
| Club Guabira | 26 ετών | 550 χιλ. € |
| Club Guabira | 26 ετών | 525 χιλ. € |
| Club Guabira | 25 ετών | 300 χιλ. € |
A. Quiroga – Ύψος: 160 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Βολιβία.
Αγοραία αξία: 300 χιλ. €.
A. Quiroga τη σεζόν 2026: 16 αγώνες, 0 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
A. Quiroga – Ομάδα: Always Ready.
A. Quiroga τη σεζόν 2026: 16 αγώνες, 0 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.219. Μέση βαθμολογία: 6,6.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | Always Ready | 12 | 860 | 0 | 1 | 6,7 |
| Bolivian Copa LFPB | Always Ready | 4 | 359 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 7 | 591 | 3 | 1 | 7,4 |
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 4 | 275 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 10 | 675 | 1 | 0 | 6,6 |
| Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 5 | 380 | 2 | 0 | 6,5 | |
| The Strongest |
| 1 |
| 15 |
| 0 |
| 0 |
| 5,8 |
| 2024-2025 | Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2024 | CONMEBOL Copa Libertadores | The Strongest | 3 | 126 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | The Strongest | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | CONMEBOL Copa Libertadores | The Strongest | 5 | 372 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | The Strongest | 5 | 311 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Διεθνή φιλικά | The Strongest | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | The Strongest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Club Guabira | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | Club Guabira | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Πρώτη Κατηγορία Βολιβίας | Club Guabira | 3 | 196 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Club Guabira | 2 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Club Guabira | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|