
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τραυματίας
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 14 εκ. € (11 Ιουλ 2023)
Τελευταία ενημέρωση:
Abel Ruiz: αγωνίζεται στην ομάδα Girona. Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Ισπανία, Ηλικία: 26, Ύψος: 182 cm, Αγοραία αξία: 2 εκ. €. Abel Ruiz τη σεζόν 2026-2027: 8 αγώνες, 2 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Abel Ruiz ήταν το Tenerife - Girona, με 59 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 12 Οκτωβρίου 2026.
Girona – συμμετοχές: 8, γκολ: 2, ασίστ: 1
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Girona για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Abel Ruiz αγωνίστηκε για 490 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 7 αγώνες.
Girona – συμμετοχές: 47, γκολ: 6, ασίστ: 2
Sporting Braga – συμμετοχές: 191, γκολ: 39, ασίστ: 18
Barcelona Atlètic – συμμετοχές: 30, γκολ: 3, ασίστ: 0
Barcelona – συμμετοχές: 8, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Girona, Livescore ποδοσφαίρου
Abel Ruiz – Ηλικία: 26 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 28 Ιανουαρίου 2000.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Girona | 26 ετών | 2 εκ. € | |
| Girona | 26 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Girona | 25 ετών | 3 εκ. € | |
| Girona | 25 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Girona | 25 ετών | 4 εκ. € | |
| Girona | 25 ετών | 6 εκ. € | |
| Girona | 24 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Sporting Braga | 24 ετών | 12 εκ. € | |
| Sporting Braga | 23 ετών | 12 εκ. € | |
| Sporting Braga | 23 ετών | 14 εκ. € | |
| Sporting Braga | 23 ετών | 10 εκ. € | |
| Sporting Braga | 23 ετών | 8 εκ. € | |
| Sporting Braga | 22 ετών | 7 εκ. € | |
| Sporting Braga | 22 ετών | 7 εκ. € | |
| Sporting Braga | 21 ετών | 7 εκ. € | |
| Sporting Braga | 21 ετών | 7 εκ. € | |
| Sporting Braga | 21 ετών | 7 εκ. € | |
| Sporting Braga | 21 ετών | 5 εκ. € | |
| Sporting Braga | 20 ετών | 5 εκ. € | |
| Sporting Braga | 20 ετών | 4,5 εκ. € | |
| Sporting Braga | 20 ετών | 5 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 19 ετών | 3 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 19 ετών | 3 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 19 ετών | 3 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 18 ετών | 3 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 18 ετών | 3 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 17 ετών | 3 εκ. € | |
| Barcelona Atlètic | 17 ετών | 200 χιλ. € |
Θέση: Επιθετικός.
Abel Ruiz – Ομάδα: Girona.
Abel Ruiz – Ύψος: 182 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Ισπανία.
Αγοραία αξία: 2 εκ. €.
Abel Ruiz τη σεζόν 2026-2027: 8 αγώνες, 2 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Abel Ruiz τη σεζόν 2026-2027: 8 αγώνες, 2 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 490. Μέση βαθμολογία: 6,8.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Segunda División Ισπανίας | Girona | 8 | 490 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2026 | Διεθνή φιλικά συλλόγων | Girona | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | La Liga | Girona | 9 | 178 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa del Rey | Girona | 2 | 100 | 0 | 1 | 6,7 | |
| 2024-2025 | La Liga | Girona | 23 | 1.357 | 4 | 0 | 6,5 |
| UEFA Champions League | Girona | 3 | 146 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa del Rey |
| Girona |
| 1 |
| 54 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Men's Olympic Football Tournament | Sporting Braga | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2024 | Men's Olympic Football Tournament | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 4 | 350 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Primeira Liga | Sporting Braga | 30 | 1.902 | 6 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Sporting Braga | 9 | 462 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Portuguese League Cup | Sporting Braga | 4 | 226 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Portuguese Cup | Sporting Braga | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | European U21 Football Championship | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 2 | 100 | 2 | 0 | 8,1 |
|---|
| 2022-2023 | Primeira Liga | Sporting Braga | 34 | 2.086 | 8 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 6 | 423 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Portuguese Cup | Sporting Braga | 5 | 317 | 2 | 0 | 6,3 | |
| Portuguese League Cup | Sporting Braga | 4 | 246 | 1 | 1 | 6,7 | |
| UEFA Europa Conference League | Sporting Braga | 2 | 86 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Sporting Braga | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| European U21 Football Championship | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 4 | 386 | 1 | 2 | 7,3 |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (UEFA) | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2021-2022 | Primeira Liga | Sporting Braga | 28 | 1.377 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 10 | 517 | 3 | 0 | 6,8 | |
| Portuguese Cup | Sporting Braga | 2 | 41 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese League Cup | Sporting Braga | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European U21 Championship qualification | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 8 | 601 | 5 | 1 | 8,1 |
| 2021 | Portuguese Super Cup | Sporting Braga | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Primeira Liga | Sporting Braga | 25 | 1.294 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Sporting Braga | 7 | 457 | 7 | 2 | – | |
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 4 | 188 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Portuguese League Cup | Sporting Braga | 3 | 124 | 1 | 0 | – | |
| European U21 Football Championship | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 3 | 157 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Sporting Braga | 6 | 109 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 2 | 96 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Segunda División RFEF Ισπανίας | Barcelona Atlètic | 5 | 181 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Barcelona | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European U21 Championship qualification | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 2 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | Barcelona | 3 | 290 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | Barcelona | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European U19 Football Championship | ΙσπανίαΕθνική ομάδα | 1 | 89 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2018 | International Champions Cup | Barcelona | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | International Champions Cup | Barcelona | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División Ισπανίας | Barcelona Atlètic | 25 | 1.312 | 3 | 0 | 6,6 |