Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τραυματίας
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 1,7 εκ. € (3 Αυγ 2020)
Τελευταία ενημέρωση:
Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Πράσινο Ακρωτήριο, Ηλικία: 31, Ύψος: 183 cm, Αγοραία αξία: 100 χιλ. €. Carlos Ponck τη σεζόν 2026-2027: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Carlos Ponck ήταν το Chaves - AVS Futebol SAD, με 31 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 23 Αυγούστου 2026.
AVS Futebol SAD – συμμετοχές: 19, γκολ: 0, ασίστ: 0
Hapoel Beer Sheva – συμμετοχές: 11, γκολ: 0, ασίστ: 0
Moreirense – συμμετοχές: 29, γκολ: 0, ασίστ: 0
Chaves – συμμετοχές: 51, γκολ: 0, ασίστ: 0
Çaykur Rizespor – συμμετοχές: 13, γκολ: 0, ασίστ: 1
Başakşehir – συμμετοχές: 72, γκολ: 1, ασίστ: 1
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Carlos Ponck – Ηλικία: 31 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 13 Ιανουαρίου 1995.
Θέση: Αμυντικός.
Carlos Ponck – Ύψος: 183 cm.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| AVS Futebol SAD | 35 ετών | 100 χιλ. € | |
| AVS Futebol SAD | 35 ετών | 200 χιλ. € | |
| Free Player | 30 ετών | 500 χιλ. € | |
| Hapoel Beer Sheva | 30 ετών | 600 χιλ. € | |
| Hapoel Beer Sheva | 30 ετών | 700 χιλ. € | |
| Moreirense | 29 ετών | 600 χιλ. € | |
| Moreirense | 29 ετών | 800 χιλ. € | |
| Moreirense | 28 ετών | 700 χιλ. € | |
| Chaves | 28 ετών | 800 χιλ. € | |
| Chaves | 27 ετών | 400 χιλ. € | |
| Rizespor | 27 ετών | 400 χιλ. € | |
| Rizespor | 27 ετών | 400 χιλ. € | |
| Başakşehir | 26 ετών | 400 χιλ. € | |
| Başakşehir | 26 ετών | 750 χιλ. € | |
| Başakşehir | 26 ετών | 900 χιλ. € | |
| Başakşehir | 26 ετών | 1 εκ. € | |
| Başakşehir | 25 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Başakşehir | 25 ετών | 1,7 εκ. € | |
| Başakşehir | 25 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Başakşehir | 24 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Chaves | 22 ετών | 900 χιλ. € | |
| Chaves | 22 ετών | 700 χιλ. € | |
| Benfica B | 21 ετών | 350 χιλ. € | |
| Pacos de Ferreira | 21 ετών | 250 χιλ. € | |
| Farense | 20 ετών | 100 χιλ. € |
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Πράσινο Ακρωτήριο.
Αγοραία αξία: 100 χιλ. €.
Carlos Ponck τη σεζόν 2026-2027: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Carlos Ponck τη σεζόν 2026-2027: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 31. Μέση βαθμολογία: 6,2.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Portugal 2 | AVS Futebol SAD | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | AVS Futebol SAD | 16 | 921 | 0 | 0 | 6,2 |
| Portuguese Cup | AVS Futebol SAD | 2 | 117 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Πρωτάθλημα Ισραήλ | Hapoel Beer Sheva | 11 | 756 | 0 | 0 | 6,6 |
| Primeira Liga | Moreirense | 9 | 482 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Portuguese Cup | Moreirense | 3 | 186 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese League Cup |
| Moreirense |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Moreirense | 15 | 1.028 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Moreirense | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Primeira Liga | Chaves | 21 | 1.801 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Chaves | 2 | 154 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Portuguese Cup | Chaves | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Çaykur Rizespor | 13 | 1.170 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Başakşehir | 6 | 219 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Turkish Cup | Başakşehir | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CAF) | Başakşehir | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Turkish Super Cup | Başakşehir | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Başakşehir | 23 | 1.777 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Başakşehir | 4 | 184 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Turkish Cup | Başakşehir | 2 | 226 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Başakşehir | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Başakşehir | 22 | 1.551 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Başakşehir | 8 | 631 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Turkish Cup | Başakşehir | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Champions League | Başakşehir | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Aves | 32 | 2.643 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Primeira Liga | Aves | 29 | 2.430 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Primeira Liga | Chaves | 27 | 2.267 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Pacos de Ferreira | 8 | 357 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|