Διαφήμιση
Charles Dunne: αγωνίζεται στην ομάδα Coleraine. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Ιρλανδία, Ηλικία: 33, Ύψος: 177 cm, Αγοραία αξία: 75 χιλ. €. 2024-2025 – συμμετοχές: 4, γκολ: 0, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Saint Mirren - Saint Johnstone (30 Οκτωβρίου 2024).
Τελευταία ενημέρωση:
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 400 χιλ. € (7 Αυγ 2018)
St Mirren – συμμετοχές: 95, γκολ: 1, ασίστ: 0
Motherwell – συμμετοχές: 45, γκολ: 0, ασίστ: 0
Blackpool – συμμετοχές: 7, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Coleraine, Livescore ποδοσφαίρου
Charles Dunne – Ηλικία: 33 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 13 Φεβρουαρίου 1993.
Θέση: Αμυντικός.
Charles Dunne – Ομάδα: Coleraine.
Charles Dunne – Ύψος: 177 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
Εθνικότητα: Ιρλανδία.
Αγοραία αξία: 75 χιλ. €.
Charles Dunne τη σεζόν 2024-2025: 4 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 ετών | 75 χιλ. € | |
| Coleraine | 33 ετών | 100 χιλ. € | |
| Coleraine | 32 ετών | 100 χιλ. € | |
| Coleraine | 32 ετών | 100 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 31 ετών | 150 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 31 ετών | 225 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 31 ετών | 300 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 30 ετών | 350 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 30 ετών | 375 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 29 ετών | 400 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 29 ετών | 400 χιλ. € | |
| Saint Mirren | 28 ετών | 350 χιλ. € | |
| Motherwell | 28 ετών | 325 χιλ. € | |
| Motherwell | 27 ετών | 325 χιλ. € | |
| Motherwell | 27 ετών | 325 χιλ. € | |
| Motherwell | 27 ετών | 325 χιλ. € | |
| Motherwell | 26 ετών | 400 χιλ. € | |
| Motherwell | 26 ετών | 400 χιλ. € | |
| Motherwell | 25 ετών | 400 χιλ. € | |
| Motherwell | 25 ετών | 400 χιλ. € | |
| Motherwell | 25 ετών | 250 χιλ. € | |
| Crawley Town | 23 ετών | 100 χιλ. € | |
| Blackpool | 22 ετών | 100 χιλ. € | |
| Blackpool | 22 ετών | 100 χιλ. € | |
| Wycombe Wanderers | 20 ετών | 75 χιλ. € |
Charles Dunne τη σεζόν 2024-2025: 4 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 314. Μέση βαθμολογία: 6,1.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | St Mirren | 4 | 314 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | St Mirren | 21 | 753 | 1 | 0 | 6,5 |
| Λιγκ Καπ Σκωτίας | St Mirren | 4 | 265 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Κύπελλο Σκωτίας | St Mirren | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2022-2023 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | St Mirren | 33 | 2.675 | 0 | 0 | 6,1 |
| Λιγκ Καπ Σκωτίας | St Mirren | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Κύπελλο Σκωτίας |
| St Mirren |
| 1 |
| 120 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2021-2022 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | St Mirren | 22 | 1.894 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Σκωτίας | St Mirren | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Λιγκ Καπ Σκωτίας | St Mirren | 3 | 207 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | Motherwell | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λιγκ Καπ Σκωτίας | Motherwell | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | Motherwell | 22 | 1.842 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Σκωτίας | Motherwell | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Πρέμιερσιπ Σκωτίας | Motherwell | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Σκωτίας | Motherwell | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2014-2015 | Τσάμπιονσιπ | Blackpool | 7 | 438 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|