Διαφήμιση
Dan Scarr: αγωνίζεται στην ομάδα Salford City. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Αγγλία, Ηλικία: 31, Ύψος: 188 cm, Αγοραία αξία: 350 χιλ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 9, γκολ: 0, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Salford City - Exeter City (31 Οκτωβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 500 χιλ. € (23 Μαΐ 2024)
Salford City – συμμετοχές: 9, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Salford City για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Dan Scarr αγωνίστηκε για 722 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 8 αγώνες.
Salford City – συμμετοχές: 9, γκολ: 0, ασίστ: 0
Wrexham – συμμετοχές: 45, γκολ: 0, ασίστ: 3
Peterborough United – συμμετοχές: 1, γκολ: 0, ασίστ: 0
Plymouth Argyle – συμμετοχές: 109, γκολ: 5, ασίστ: 2
Walsall – συμμετοχές: 87, γκολ: 7, ασίστ: 1
Σχετικές σελίδες: Salford City, Livescore ποδοσφαίρου
Dan Scarr – Ηλικία: 31 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 24 Δεκεμβρίου 1994.
Θέση: Αμυντικός.
Dan Scarr – Ομάδα: Salford City.
Dan Scarr – Ύψος: 188 cm.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Wrexham | 31 ετών | 350 χιλ. € | |
| Wrexham | 30 ετών | 350 χιλ. € | |
| Wrexham | 30 ετών | 400 χιλ. € | |
| Wrexham | 30 ετών | 450 χιλ. € | |
| Wrexham | 30 ετών | 450 χιλ. € | |
| Plymouth Argyle | 29 ετών | 500 χιλ. € | |
| Plymouth Argyle | 28 ετών | 350 χιλ. € | |
| Plymouth Argyle | 28 ετών | 300 χιλ. € | |
| Plymouth Argyle | 28 ετών | 300 χιλ. € | |
| Plymouth Argyle | 27 ετών | 250 χιλ. € | |
| Birmingham City | 22 ετών | 50 χιλ. € |
Εθνικότητα: Αγγλία.
Αγοραία αξία: 350 χιλ. €.
Dan Scarr τη σεζόν 2026-2027: 9 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Dan Scarr τη σεζόν 2026-2027: 9 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 722. Μέση βαθμολογία: 6,8.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Λιγκ Του | Salford City | 9 | 722 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2026 | Διεθνή φιλικά συλλόγων | Wrexham | 2 | 108 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2025-2026 | Τσάμπιονσιπ | Wrexham | 20 | 1.325 | 0 | 1 | 6,8 |
| Λιγκ Καπ Αγγλίας | Wrexham | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Κύπελλο Αγγλίας | Wrexham | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Λιγκ Ουάν | Wrexham | 14 | 1.082 | 0 | 1 | 6,6 |
| Τρόπαιο EFL |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| Λιγκ Καπ Αγγλίας | Wrexham | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,3 |
| Τρόπαιο EFL | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Τσάμπιονσιπ | Plymouth Argyle | 28 | 2.217 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Αγγλίας | Plymouth Argyle | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Λιγκ Καπ Αγγλίας | Plymouth Argyle | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Λιγκ Ουάν | Plymouth Argyle | 31 | 2.511 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τρόπαιο EFL | Plymouth Argyle | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Κύπελλο Αγγλίας | Plymouth Argyle | 1 | 41 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2021-2022 | Λιγκ Ουάν | Plymouth Argyle | 36 | 3.240 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Αγγλίας | Plymouth Argyle | 5 | 510 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Λιγκ Καπ Αγγλίας | Plymouth Argyle | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2020-2021 | Λιγκ Του | Walsall | 35 | 3.049 | 4 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τρόπαιο EFL | Walsall | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Κύπελλο Αγγλίας | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,4 | |
| Λιγκ Καπ Αγγλίας | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Λιγκ Του | Walsall | 33 | 2.925 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τρόπαιο EFL | Walsall | 4 | 326 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Κύπελλο Αγγλίας | Walsall | 3 | 124 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Λιγκ Ουάν | Walsall | 8 | 720 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|