Διαφήμιση
Danilo Pereira: αγωνίζεται στην ομάδα Al Ittihad. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Πορτογαλία, Ηλικία: 35, Ύψος: 188 cm, Αγοραία αξία: 3,5 εκ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 16, γκολ: 1, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Al Ittihad - Al-Ain (2 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 30 εκ. € (6 Ιουν 2019)
Al-Ittihad – συμμετοχές: 10, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Al-Ittihad για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Danilo Pereira αγωνίστηκε για 868 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 10 αγώνες.
Al-Ittihad – συμμετοχές: 89, γκολ: 8, ασίστ: 1
Paris Saint-Germain – συμμετοχές: 165, γκολ: 10, ασίστ: 3
Porto – συμμετοχές: 169, γκολ: 17, ασίστ: 7
Maritimo – συμμετοχές: 12, γκολ: 0, ασίστ: 0
Parma – συμμετοχές: 4, γκολ: 0, ασίστ: 0
AEL Larisa – συμμετοχές: 3, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Al Ittihad, Livescore ποδοσφαίρου
Danilo Pereira – Ηλικία: 35 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 9 Σεπτεμβρίου 1991.
Θέση: Αμυντικός.
Danilo Pereira – Ομάδα: Al Ittihad.
Danilo Pereira – Ύψος: 188 cm.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Al Ittihad | 34 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Al Ittihad | 34 ετών | 4 εκ. € | |
| Al Ittihad | 33 ετών | 4,5 εκ. € | |
| Al Ittihad | 33 ετών | 5 εκ. € | |
| PSG | 32 ετών | 8 εκ. € | |
| PSG | 32 ετών | 9 εκ. € | |
| PSG | 31 ετών | 10 εκ. € | |
| PSG | 31 ετών | 12 εκ. € | |
| PSG | 30 ετών | 14 εκ. € | |
| PSG | 30 ετών | 14 εκ. € | |
| PSG | 30 ετών | 16 εκ. € | |
| PSG | 29 ετών | 20 εκ. € | |
| PSG | 29 ετών | 24 εκ. € | |
| Porto | 28 ετών | 24 εκ. € | |
| Porto | 28 ετών | 24 εκ. € | |
| Porto | 28 ετών | 30 εκ. € | |
| Porto | 27 ετών | 30 εκ. € | |
| Porto | 27 ετών | 28 εκ. € | |
| Porto | 26 ετών | 24 εκ. € | |
| Porto | 26 ετών | 24 εκ. € | |
| Porto | 25 ετών | 20 εκ. € | |
| Porto | 25 ετών | 18 εκ. € | |
| Porto | 24 ετών | 14 εκ. € | |
| Porto | 24 ετών | 12 εκ. € | |
| Porto | 24 ετών | 8 εκ. € | |
| Maritimo | 23 ετών | 5 εκ. € | |
| Maritimo | 23 ετών | 3 εκ. € | |
| Maritimo | 22 ετών | 2 εκ. € | |
| Maritimo | 22 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Roda JC | 21 ετών | 650 χιλ. € | |
| Parma | 20 ετών | 500 χιλ. € | |
| Parma | 20 ετών | 500 χιλ. € | |
| Parma | 19 ετών | 400 χιλ. € | |
| Aris Thessaloniki | 19 ετών | 250 χιλ. € | |
| Parma | 18 ετών | 150 χιλ. € |
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Πορτογαλία.
Αγοραία αξία: 3,5 εκ. €.
Danilo Pereira τη σεζόν 2026-2027: 16 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Danilo Pereira τη σεζόν 2026-2027: 16 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.408. Μέση βαθμολογία: 6,9.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Επαγγελματικό Πρωτάθλημα Σαουδικής Αραβίας | Al-Ittihad | 10 | 868 | 0 | 0 | 6,8 |
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ Ελίτ | Al-Ittihad | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Κύπελλο Βασιλιά Σαουδικής Αραβίας | Al-Ittihad | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,5 | |
| 2025-2026 | Επαγγελματικό Πρωτάθλημα Σαουδικής Αραβίας | Al-Ittihad | 31 | 2.790 | 2 | 1 | 7,1 |
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ Ελίτ | Al-Ittihad | 9 | 788 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Κύπελλο Βασιλιά Σαουδικής Αραβίας | Al-Ittihad | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Σούπερ Καπ Σαουδικής Αραβίας |
| Al-Ittihad |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Επαγγελματικό Πρωτάθλημα Σαουδικής Αραβίας | Al-Ittihad | 26 | 2.259 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Βασιλιά Σαουδικής Αραβίας | Al-Ittihad | 3 | 300 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2024 | Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 6 | 496 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2023-2024 | Λιγκ 1 | Paris Saint-Germain | 26 | 1.993 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γαλλίας | Paris Saint-Germain | 5 | 291 | 1 | 1 | 7,5 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Paris Saint-Germain | 3 | 159 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Paris Saint-Germain | 2 | 110 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Διεθνή φιλικά | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 3 | 151 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Λιγκ 1 | Paris Saint-Germain | 33 | 2.410 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τσάμπιονς Λιγκ | Paris Saint-Germain | 7 | 449 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Paris Saint-Germain | 4 | 215 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Κύπελλο Γαλλίας | Paris Saint-Germain | 3 | 154 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 6 | 534 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 3 | 269 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Λιγκ 1 | Paris Saint-Germain | 27 | 2.037 | 5 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τσάμπιονς Λιγκ | Paris Saint-Germain | 7 | 361 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Paris Saint-Germain | 3 | 117 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Σούπερ Καπ Γαλλίας | Paris Saint-Germain | 2 | 112 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Κύπελλο Γαλλίας | Paris Saint-Germain | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Διεθνή φιλικά | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2020-2021 | Λιγκ 1 | Paris Saint-Germain | 23 | 1.429 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τσάμπιονς Λιγκ | Paris Saint-Germain | 12 | 780 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Κύπελλο Γαλλίας | Paris Saint-Germain | 5 | 292 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Σούπερ Καπ Γαλλίας | Paris Saint-Germain | 1 | 2 | 0 | 0 | – | |
| Πριμέιρα Λίγκα | Porto | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Κύπελλο Πορτογαλίας | Porto | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Νέισονς Λιγκ | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 6 | 522 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Διεθνή φιλικά | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 3 | 134 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 4 | 237 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Πριμέιρα Λίγκα | Porto | 26 | 2.124 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Porto | 7 | 544 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Κύπελλο Πορτογαλίας | Porto | 2 | 91 | 0 | 0 | – | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Porto | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | Πριμέιρα Λίγκα | Porto | 26 | 2.106 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τσάμπιονς Λιγκ | Porto | 10 | 930 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Κύπελλο Πορτογαλίας | Porto | 4 | 299 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Λιγκ Καπ Πορτογαλίας | Porto | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 3 | 68 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Διεθνή φιλικά | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Πριμέιρα Λίγκα | Porto | 19 | 1.540 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τσάμπιονς Λιγκ | Porto | 6 | 532 | 1 | 3 | 7,0 |
| 2016-2017 | Πριμέιρα Λίγκα | Porto | 28 | 2.423 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Πριμέιρα Λίγκα | Porto | 33 | 2.507 | 6 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Πριμέιρα Λίγκα | Maritimo | 5 | 375 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Πριμέιρα Λίγκα | Maritimo | 7 | 373 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Σέριε Α | Parma | 4 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α | AEL Larisa | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Super League Ελλάδας | AEL Larisa | 2 | 118 | 0 | 0 | – |
|---|