
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τραυματίας
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 6 εκ. € (13 Οκτ 2025)
Τελευταία ενημέρωση:
Eric Smith: αγωνίζεται στην ομάδα St. Pauli. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Σουηδία, Ηλικία: 29, Ύψος: 192 cm, Αγοραία αξία: 3 εκ. €. Eric Smith τη σεζόν 2026-2027: 10 αγώνες, 0 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Eric Smith ήταν το St. Pauli - Karlsruher, με 90 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 11 Οκτωβρίου 2026.
St. Pauli – συμμετοχές: 8, γκολ: 0, ασίστ: 1
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας St. Pauli για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Eric Smith αγωνίστηκε για 519 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 6 αγώνες.
St. Pauli – συμμετοχές: 155, γκολ: 9, ασίστ: 16
Norrkoping – συμμετοχές: 63, γκολ: 0, ασίστ: 1
Tromsø IL – συμμετοχές: 11, γκολ: 0, ασίστ: 1
KAA Gent – συμμετοχές: 1, γκολ: 0, ασίστ: 0
Halmstads – συμμετοχές: 21, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: St. Pauli, Livescore ποδοσφαίρου
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| St. Pauli | 29 ετών | 3 εκ. € | |
| St. Pauli | 29 ετών | 5 εκ. € | |
| St. Pauli | 28 ετών | 5 εκ. € | |
| St. Pauli | 28 ετών | 6 εκ. € | |
| St. Pauli | 28 ετών | 5 εκ. € | |
| St. Pauli | 27 ετών | 5 εκ. € | |
| St. Pauli | 27 ετών | 4 εκ. € | |
| St. Pauli | 27 ετών | 3,5 εκ. € | |
| St. Pauli | 26 ετών | 2,8 εκ. € | |
| St. Pauli | 26 ετών | 2,5 εκ. € | |
| St. Pauli | 26 ετών | 1,5 εκ. € | |
| St. Pauli | 25 ετών | 1,2 εκ. € | |
| St. Pauli | 25 ετών | 1 εκ. € | |
| St. Pauli | 24 ετών | 1,2 εκ. € | |
| St. Pauli | 24 ετών | 1,2 εκ. € | |
| St. Pauli | 24 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Norrkoping | 23 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Norrkoping | 23 ετών | 1 εκ. € | |
| KAA Gent | 23 ετών | 475 χιλ. € | |
| Tromso IL | 22 ετών | 600 χιλ. € | |
| KAA Gent | 22 ετών | 700 χιλ. € | |
| KAA Gent | 21 ετών | 750 χιλ. € | |
| Norrkoping | 21 ετών | 750 χιλ. € | |
| Norrkoping | 20 ετών | 500 χιλ. € | |
| Norrkoping | 20 ετών | 200 χιλ. € | |
| Norrkoping | 19 ετών | 200 χιλ. € | |
| Norrkoping | 19 ετών | 300 χιλ. € | |
| Halmstads | 18 ετών | 300 χιλ. € | |
| Halmstads | 18 ετών | 250 χιλ. € |
Αγοραία αξία: 3 εκ. €.
Eric Smith τη σεζόν 2026-2027: 10 αγώνες, 0 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Eric Smith – Ηλικία: 29 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 8 Ιανουαρίου 1997.
Θέση: Αμυντικός.
Eric Smith – Ομάδα: St. Pauli.
Eric Smith – Ύψος: 192 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Σουηδία.
Eric Smith τη σεζόν 2026-2027: 10 αγώνες, 0 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 655.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 2. Μπουντεσλίγκα | St. Pauli | 7 | 481 | 0 | 1 | 6,7 |
| Κύπελλο Γερμανίας | St. Pauli | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΣουηδίαΕθνική ομάδα | 2 | 149 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2026 | Διεθνή φιλικά | St. Pauli | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Μπουντεσλίγκα | St. Pauli | 27 | 2.314 | 2 | 2 | 6,6 |
| Κύπελλο Γερμανίας | St. Pauli | 3 | 322 | 0 | 1 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Μπουντεσλίγκα |
| St. Pauli |
| 32 |
| 2.829 |
| 1 |
| 1 |
| 6,8 |
| Κύπελλο Γερμανίας | St. Pauli | 2 | 210 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2023-2024 | 2. Μπουντεσλίγκα | St. Pauli | 25 | 2.151 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | St. Pauli | 4 | 382 | 1 | 3 | 7,8 |
| 2022-2023 | 2. Μπουντεσλίγκα | St. Pauli | 27 | 2.361 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | St. Pauli | 2 | 210 | 1 | 1 | 7,8 |
| 2021-2022 | 2. Μπουντεσλίγκα | St. Pauli | 17 | 1.210 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | St. Pauli | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,0 |
| 2020-2021 | 2. Μπουντεσλίγκα | St. Pauli | 5 | 292 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 4 | 333 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 21 | 1.756 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 2 | 166 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ελιτεσέριεν Νορβηγίας | Tromsø IL | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019 | Ελιτεσέριεν Νορβηγίας | Tromsø IL | 7 | 589 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Norrkoping | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Βελγίου | KAA Gent | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 8 | 638 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 7 | 317 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 12 | 359 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 4 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Norrkoping | 3 | 10 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Άλσβενσκαν Σουηδίας | Halmstads | 2 | 172 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Halmstads | 17 | 440 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Άλσβενσκαν Σουηδίας | Halmstads | 2 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|