Διαφήμιση
Felipe Avenatti: αγωνίζεται στην ομάδα Boston River. Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Ουρουγουάη, Ηλικία: 32, Ύψος: 194 cm, Αγοραία αξία: 250 χιλ. €. 2026 – συμμετοχές: 7, γκολ: 1, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Vila Nova - Avaí (18 Μαΐου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τραυματίας
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 5 εκ. € (9 Ιουν 2019)
Boston River – συμμετοχές: 8, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Boston River για τη σεζόν 2026, ο παίκτης Felipe Avenatti αγωνίστηκε για 203 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 1 αγώνα.
Avaí – συμμετοχές: 8, γκολ: 1, ασίστ: 0
Club Atlético Peñarol – συμμετοχές: 2, γκολ: 0, ασίστ: 0
KV Kortrijk – συμμετοχές: 94, γκολ: 24, ασίστ: 3
Beerschot Wilrijk – συμμετοχές: 9, γκολ: 1, ασίστ: 1
Royale Union Saint-Gilloise – συμμετοχές: 15, γκολ: 0, ασίστ: 0
Royal Antwerp – συμμετοχές: 8, γκολ: 1, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Boston River, Livescore ποδοσφαίρου
Felipe Avenatti – Ηλικία: 32 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 26 Απριλίου 1994.
Θέση: Επιθετικός.
Felipe Avenatti – Ομάδα: Boston River.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Avaí | 33 ετών | 250 χιλ. € | |
| Boston River | 32 ετών | 300 χιλ. € | |
| Penarol | 32 ετών | 300 χιλ. € | |
| Penarol | 31 ετών | 400 χιλ. € | |
| Kortrijk | 31 ετών | 500 χιλ. € | |
| Kortrijk | 30 ετών | 700 χιλ. € | |
| Kortrijk | 30 ετών | 800 χιλ. € | |
| Kortrijk | 29 ετών | 700 χιλ. € | |
| Kortrijk | 29 ετών | 500 χιλ. € | |
| Beerschot VA | 28 ετών | 500 χιλ. € | |
| Beerschot VA | 28 ετών | 700 χιλ. € | |
| Union Saint-Gilloise | 28 ετών | 900 χιλ. € | |
| Royal Antwerp | 28 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Standard Liege | 27 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Standard Liege | 27 ετών | 2,2 εκ. € | |
| Standard Liege | 26 ετών | 2,4 εκ. € | |
| Standard Liege | 26 ετών | 3 εκ. € | |
| Standard Liege | 26 ετών | 4 εκ. € | |
| Kortrijk | 26 ετών | 5 εκ. € | |
| Kortrijk | 25 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Kortrijk | 25 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Bologna | 25 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Bologna | 24 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Ternana | 24 ετών | 1,4 εκ. € | |
| Ternana | 23 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Ternana | 23 ετών | 1 εκ. € | |
| Ternana | 22 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Ternana | 22 ετών | 1,6 εκ. € | |
| Ternana | 21 ετών | 1,7 εκ. € | |
| Ternana | 21 ετών | 600 χιλ. € | |
| Ternana | 20 ετών | 800 χιλ. € | |
| Ternana | 20 ετών | 800 χιλ. € | |
| River Plate Montevideo | 19 ετών | 300 χιλ. € | |
| River Plate Montevideo | 19 ετών | 175 χιλ. € | |
| River Plate Montevideo | 18 ετών | 75 χιλ. € |
Felipe Avenatti – Ύψος: 194 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
Εθνικότητα: Ουρουγουάη.
Αγοραία αξία: 250 χιλ. €.
Felipe Avenatti τη σεζόν 2026: 7 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Felipe Avenatti τη σεζόν 2026: 7 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 245. Μέση βαθμολογία: 6,6.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Σέριε Β Βραζιλίας | Avaí | 7 | 245 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Σέριε Β Βραζιλίας | Avaí | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | Κόπα Λιμπερταδόρες | Club Atlético Peñarol | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Κόπα Λιμπερταδόρες | KV Kortrijk | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Κόπα Λιμπερταδόρες | Club Atlético Peñarol | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Πρωτάθλημα Βελγίου | KV Kortrijk | 35 | 2.000 | 3 | 0 |
| 6,4 |
| Κύπελλο Βελγίου | KV Kortrijk | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Πρωτάθλημα Βελγίου | KV Kortrijk | 28 | 1.940 | 7 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Βελγίου | KV Kortrijk | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Beerschot Wilrijk | 9 | 774 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα Βελγίου | Royale Union Saint-Gilloise | 13 | 55 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Κύπελλο Βελγίου | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα Βελγίου | Royal Antwerp | 4 | 23 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Γιουρόπα Λιγκ | Royal Antwerp | 2 | 105 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Κύπελλο Βελγίου | Royal Antwerp | 2 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Πρωτάθλημα Βελγίου | Standard Liege | 10 | 528 | 1 | 1 | 6,4 | |
| Γιουρόπα Λιγκ | Standard Liege | 6 | 217 | 2 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Standard Liege | 16 | 604 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Standard Liege | 3 | 84 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Κύπελλο Βελγίου | Standard Liege | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Standard Liege | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Πρωτάθλημα Βελγίου | KV Kortrijk | 25 | 1.877 | 13 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Βελγίου | KV Kortrijk | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Σέριε Α | Bologna | 11 | 465 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Σέριε Β | Ternana | 36 | 2.476 | 11 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Σέριε Β | Ternana | 31 | 1.750 | 5 | 4 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Σέριε Β | Ternana | 10 | 740 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | Σέριε Β | Ternana | 2 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|