Διαφήμιση
Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Βραζιλία, Ηλικία: 43, Ύψος: 185 cm, Αγοραία αξία: 650 χιλ. €. 2022 – συμμετοχές: 18, γκολ: 2, ασίστ: 1. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Fluminense - RJ - Ceara (10 Ιουλίου 2022).
Τελευταία ενημέρωση:
Υψηλότερη: 15 εκ. € (16 Οκτ 2006)
Fluminense - RJ – συμμετοχές: 152, γκολ: 50, ασίστ: 18
Cruzeiro - MG – συμμετοχές: 55, γκολ: 20, ασίστ: 6
Atlético Mineiro - MG – συμμετοχές: 57, γκολ: 24, ασίστ: 10
Lyon – συμμετοχές: 11, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Fred – Ηλικία: 43 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 3 Οκτωβρίου 1983.
Θέση: Επιθετικός.
Fred – Ύψος: 185 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Και τα δύο.
Εθνικότητα: Βραζιλία.
Αγοραία αξία: 650 χιλ. €.
Fred τη σεζόν 2022: 18 αγώνες, 2 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Fluminense | 38 ετών | 650 χιλ. € | |
| Fluminense | 38 ετών | 650 χιλ. € | |
| Fluminense | 37 ετών | 750 χιλ. € | |
| Fluminense | 37 ετών | 750 χιλ. € | |
| Fluminense | 36 ετών | 900 χιλ. € | |
| Cruzeiro | 36 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Cruzeiro | 36 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Cruzeiro | 35 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Cruzeiro | 34 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Atlético Mineiro | 34 ετών | 3 εκ. € | |
| Atlético Mineiro | 33 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Fluminense | 32 ετών | 4 εκ. € | |
| Fluminense | 32 ετών | 5 εκ. € | |
| Fluminense | 31 ετών | 6,5 εκ. € | |
| Fluminense | 31 ετών | 7 εκ. € | |
| Fluminense | 30 ετών | 7 εκ. € | |
| Fluminense | 29 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Fluminense | 28 ετών | 6,5 εκ. € | |
| Fluminense | 28 ετών | 6,5 εκ. € | |
| Fluminense | 27 ετών | 6,5 εκ. € | |
| Fluminense | 27 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Fluminense | 26 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Fluminense | 25 ετών | 6 εκ. € | |
| OL | 25 ετών | 5,5 εκ. € | |
| OL | 25 ετών | 7,5 εκ. € | |
| OL | 25 ετών | 8,5 εκ. € | |
| OL | 24 ετών | 9 εκ. € | |
| OL | 24 ετών | 12 εκ. € | |
| OL | 23 ετών | 15 εκ. € | |
| OL | 21 ετών | 12 εκ. € | |
| Cruzeiro | 21 ετών | 7,5 εκ. € |
Fred τη σεζόν 2022: 18 αγώνες, 2 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 550. Μέση βαθμολογία: 6,6.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 6 | 125 | 1 | 0 | 6,6 |
| Καμπεονάτο Καριόκα Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 5 | 245 | 0 | 0 | – | |
| Κόπα Σουδαμερικάνα | Fluminense - RJ | 4 | 109 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Κύπελλο Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 2 | 33 | 1 | 0 | – | |
| Κόπα Λιμπερταδόρες | Fluminense - RJ | 1 | 38 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2021-2022 | Καμπεονάτο Καριόκα Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 2 | 46 | 0 | 0 | – |
| Κόπα Λιμπερταδόρες |
| 1 |
| 80 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2021 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 24 | 1.617 | 5 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόπα Λιμπερταδόρες | Fluminense - RJ | 8 | 622 | 6 | 2 | 7,0 | |
| Κύπελλο Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 6 | 434 | 2 | 1 | – | |
| Καμπεονάτο Καριόκα Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 6 | 476 | 6 | 0 | – |
| 2020-2021 | Καμπεονάτο Καριόκα Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 23 | 1.406 | 5 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Καμπεονάτο Καριόκα Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 2 | 161 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α Βραζιλίας | Cruzeiro - MG | 21 | 1.456 | 5 | 2 | 6,8 | |
| Κύπελλο Βραζιλίας | Cruzeiro - MG | 2 | 52 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Σέριε Α Βραζιλίας | Cruzeiro - MG | 15 | 1.166 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόπα Λιμπερταδόρες | Cruzeiro - MG | 6 | 426 | 4 | 2 | 7,5 | |
| Καμπεονάτο Μινέιρο Βραζιλίας | Cruzeiro - MG | 6 | 468 | 8 | 1 | 8,2 | |
| Κύπελλο Βραζιλίας | Cruzeiro - MG | 4 | 186 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Κόπα Λιμπερταδόρες | Cruzeiro - MG | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α Βραζιλίας | Atlético Mineiro - MG | 12 | 1.030 | 4 | 4 | 7,1 |
| 2017 | Σέριε Α Βραζιλίας | Atlético Mineiro - MG | 7 | 554 | 5 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2016-2017 | Σέριε Α Βραζιλίας | Atlético Mineiro - MG | 20 | 1.395 | 9 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2016 | Σέριε Α Βραζιλίας | Atlético Mineiro - MG | 9 | 664 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 5 | 448 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | Σέριε Α Βραζιλίας | Atlético Mineiro - MG | 9 | 786 | 4 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2015 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 21 | 1.694 | 9 | 5 | 7,2 |
|---|
| 2014-2015 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 7 | 546 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 16 | 1.389 | 11 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΒραζιλίαΕθνική ομάδα | 6 | 472 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2013-2014 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 3 | 168 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Σέριε Α Βραζιλίας | Fluminense - RJ | 3 | 233 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2007-2008 | Λιγκ 1 | Lyon | 11 | 482 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2005-2006 | Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΒραζιλίαΕθνική ομάδα | 1 | 2 | 1 | 0 | 7,5 |
|---|