Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 350 χιλ. € (25 Δεκ 2020)
Τελευταία ενημέρωση:
He Chao: αγωνίζεται στην ομάδα Henan. Θέση: Μέσος, Εθνικότητα: Κίνα, Ηλικία: 31, Ύψος: 178 cm, Αγοραία αξία: 100 χιλ. €. He Chao τη σεζόν 2026: 24 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης He Chao ήταν το Wuhan Three Towns - Henan, με 83 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 12 Σεπτεμβρίου 2026.
Henan – συμμετοχές: 24, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Henan για τη σεζόν 2026, ο παίκτης He Chao αγωνίστηκε για 1723 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 23 αγώνες.
Henan – συμμετοχές: 52, γκολ: 1, ασίστ: 0
Wuhan Three Towns – συμμετοχές: 74, γκολ: 3, ασίστ: 2
Guangzhou FC(1993-2025) – συμμετοχές: 53, γκολ: 1, ασίστ: 3
Jiangsu Suning FC(1994-2021) – συμμετοχές: 10, γκολ: 0, ασίστ: 0
Changchun Yatai – συμμετοχές: 62, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Henan, Livescore ποδοσφαίρου
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Henan | 31 ετών | 100 χιλ. € | |
| Henan | 30 ετών | 150 χιλ. € | |
| Henan | 30 ετών | 200 χιλ. € | |
| Wuhan Three Towns | 29 ετών | 200 χιλ. € | |
| Wuhan Three Towns | 29 ετών | 175 χιλ. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 ετών | 250 χιλ. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 ετών | 225 χιλ. € | |
| Wuhan Three Towns | 27 ετών | 275 χιλ. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 ετών | 200 χιλ. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 ετών | 200 χιλ. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 25 ετών | 350 χιλ. € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 ετών | 250 χιλ. € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 ετών | 300 χιλ. € |
He Chao – Ηλικία: 31 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 19 Απριλίου 1995.
Θέση: Μέσος.
He Chao – Ομάδα: Henan.
He Chao – Ύψος: 178 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Κίνα.
Αγοραία αξία: 100 χιλ. €.
He Chao τη σεζόν 2026: 24 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
He Chao τη σεζόν 2026: 24 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.742. Μέση βαθμολογία: 6,4.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Super League Κίνας | Henan | 22 | 1.588 | 0 | 0 | 6,4 |
| Chinese FA Cup | Henan | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Super League Κίνας | Henan | 5 | 238 | 1 | 0 | 6,8 |
| Chinese FA Cup | Henan | 1 | 101 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Super League Κίνας | Henan | 20 | 1.087 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Super League Κίνας | Henan | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 |
| Super League Κίνας |
| Wuhan Three Towns |
| 17 |
| 1.072 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 4 | 281 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League Κίνας | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Super League Κίνας | Wuhan Three Towns | 20 | 1.389 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Super League Κίνας | Wuhan Three Towns | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Super League Κίνας | Wuhan Three Towns | 25 | 1.331 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Super League Κίνας | Wuhan Three Towns | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Super League Κίνας | Guangzhou FC(1993-2025) | 14 | 623 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Super League Κίνας | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 520 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Super League Κίνας | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 357 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Super League Κίνας | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 196 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Super League Κίνας | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 284 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League Κίνας | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 127 | 0 | 0 | 6,2 | |
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Super League Κίνας | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 314 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Super League Κίνας | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 251 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Chinese Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Super League Κίνας | Changchun Yatai | 8 | 611 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 5 | 382 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 17 | 1.406 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 5 | 374 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 13 | 966 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EAFF E-1 Football Championship | ΚίναΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 9 | 384 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015 | Super League Κίνας | Changchun Yatai | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|