Διαφήμιση
Θέση: Τερματοφύλακας, Εθνικότητα: Βέλγιο, Ηλικία: 35, Ύψος: 190 cm, Αγοραία αξία: 100 χιλ. €. 2025-2026 – συμμετοχές: 1, γκολ: 0, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Sint-Truidense - KV Mechelen (24 Μαΐου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Υψηλότερη: 500 χιλ. € (3 Σεπ 2009)
Sint-Truidense VV – συμμετοχές: 17, γκολ: 0, ασίστ: 0
Duisburg – συμμετοχές: 3, γκολ: 0, ασίστ: 0
Carl Zeiss Jena – συμμετοχές: 51, γκολ: 0, ασίστ: 1
Unterhaching – συμμετοχές: 17, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Jo Coppens – Ηλικία: 35 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 21 Δεκεμβρίου 1990.
Θέση: Τερματοφύλακας.
Jo Coppens – Ύψος: 190 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
Εθνικότητα: Βέλγιο.
Αγοραία αξία: 100 χιλ. €.
Jo Coppens τη σεζόν 2025-2026: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 ετών | 100 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 35 ετών | 150 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 34 ετών | 150 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 34 ετών | 150 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 33 ετών | 200 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 33 ετών | 200 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 32 ετών | 200 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 32 ετών | 250 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 31 ετών | 300 χιλ. € | |
| Sint Truidense | 31 ετών | 250 χιλ. € | |
| Duisburg | 31 ετών | 150 χιλ. € | |
| Duisburg | 31 ετών | 150 χιλ. € | |
| Unterhaching | 30 ετών | 150 χιλ. € | |
| Unterhaching | 30 ετών | 150 χιλ. € | |
| Lillestrom | 30 ετών | 100 χιλ. € | |
| Lillestrom | 29 ετών | 200 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 ετών | 200 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 ετών | 200 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 ετών | 175 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 ετών | 225 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 ετών | 225 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 ετών | 175 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 ετών | 150 χιλ. € | |
| Carl Zeiss Jena | 26 ετών | 150 χιλ. € | |
| Roeselare | 26 ετών | 200 χιλ. € | |
| Roeselare | 26 ετών | 200 χιλ. € | |
| Roeselare | 25 ετών | 200 χιλ. € | |
| MVV Maastricht | 25 ετών | 200 χιλ. € | |
| MVV Maastricht | 24 ετών | 250 χιλ. € | |
| MVV Maastricht | 24 ετών | 250 χιλ. € | |
| MVV Maastricht | 23 ετών | 300 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 23 ετών | 400 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 22 ετών | 500 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 21 ετών | 500 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 21 ετών | 400 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 20 ετών | 500 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 18 ετών | 500 χιλ. € | |
| Cercle Brugge | 17 ετών | 100 χιλ. € |
Jo Coppens τη σεζόν 2025-2026: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1. Μέση βαθμολογία: 6,8.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Sint-Truidense VV | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Sint-Truidense VV | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,8 |
| Κύπελλο Βελγίου | Sint-Truidense VV | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Πρωτάθλημα Βελγίου | Sint-Truidense VV | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Sint-Truidense VV | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Κύπελλο Βελγίου | Sint-Truidense VV | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2022-2023 |
| Πρωτάθλημα Βελγίου |
| Sint-Truidense VV |
| 4 |
| 280 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Κύπελλο Βελγίου | Sint-Truidense VV | 1 | 84 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | 3. Liga Γερμανίας | Duisburg | 3 | 243 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Liga Γερμανίας | Carl Zeiss Jena | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | 3. Liga Γερμανίας | Unterhaching | 17 | 1.530 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | 3. Liga Γερμανίας | Carl Zeiss Jena | 32 | 2.845 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | 3. Liga Γερμανίας | Carl Zeiss Jena | 17 | 1.530 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Carl Zeiss Jena | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |