Διαφήμιση
Jorge Díaz: αγωνίζεται στην ομάδα Toluca. Θέση: Μέσος, Εθνικότητα: Μεξικό, Ηλικία: 28, Ύψος: 176 cm, Αγοραία αξία: 2 εκ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 14, γκολ: 1, ασίστ: 1. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Club America - Toluca (1 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Υψηλότερη: 2 εκ. € (22 Σεπ 2026)
Toluca – συμμετοχές: 14, γκολ: 1, ασίστ: 1
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Toluca για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Jorge Díaz αγωνίστηκε για 681 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 7 αγώνες.
Toluca – συμμετοχές: 40, γκολ: 5, ασίστ: 5
Club León – συμμετοχές: 45, γκολ: 0, ασίστ: 1
Everton de Viña del Mar – συμμετοχές: 24, γκολ: 0, ασίστ: 1
Σχετικές σελίδες: Toluca, Livescore ποδοσφαίρου
Jorge Díaz – Ηλικία: 28 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 27 Ιουλίου 1998.
Θέση: Μέσος.
Jorge Díaz – Ομάδα: Toluca.
Jorge Díaz – Ύψος: 176 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Μεξικό.
Αγοραία αξία: 2 εκ. €.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Toluca | 28 ετών | 2 εκ. € | |
| Toluca | 27 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Toluca | 27 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Cancun | 27 ετών | 500 χιλ. € | |
| Cancun | 26 ετών | 450 χιλ. € | |
| Cancun | 26 ετών | 300 χιλ. € | |
| Cancun | 25 ετών | 300 χιλ. € | |
| Club Leon | 24 ετών | 200 χιλ. € | |
| Club Leon | 24 ετών | 200 χιλ. € | |
| Club Leon | 24 ετών | 200 χιλ. € | |
| Club Leon | 23 ετών | 200 χιλ. € | |
| Club Leon | 23 ετών | 300 χιλ. € | |
| Everton | 22 ετών | 300 χιλ. € | |
| Everton | 22 ετών | 300 χιλ. € | |
| Everton | 21 ετών | 300 χιλ. € | |
| Club Leon | 21 ετών | 300 χιλ. € | |
| Club Leon | 20 ετών | 300 χιλ. € | |
| Club Leon | 20 ετών | 500 χιλ. € |
Jorge Díaz τη σεζόν 2026-2027: 14 αγώνες, 1 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Jorge Díaz τη σεζόν 2026-2027: 14 αγώνες, 1 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 681. Μέση βαθμολογία: 6,5.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Λίγκα ΜΧ | Toluca | 14 | 681 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2026 | Λιγκς Καπ | Toluca | 6 | 242 | 1 | 1 | 6,9 |
| ΚΟΝΚΑΚΑΦ Τσάμπιονς Καπ | Toluca | 2 | 32 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Σούπερ Καπ Μεξικού | Toluca | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | Λίγκα ΜΧ | Toluca | 14 | 679 | 2 | 3 | 6,6 |
| ΚΟΝΚΑΚΑΦ Τσάμπιονς Καπ | Toluca | 3 | 127 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Ασένσο ΜΧ | Club León |
| 7 |
| 265 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | Λίγκα ΜΧ | Club León | 4 | 40 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Λίγκα ΜΧ | Club León | 5 | 47 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | Πρώτη Κατηγορία Χιλής | Everton de Viña del Mar | 21 | 677 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Πρώτη Κατηγορία Χιλής | Everton de Viña del Mar | 3 | 128 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λίγκα ΜΧ | Club León | 6 | 114 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Λίγκα ΜΧ | Club León | 10 | 193 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Μεξικού | Club León | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Λίγκα ΜΧ | Club León | 12 | 446 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|