Διαφήμιση
Ko Itakura: αγωνίζεται στην ομάδα Borussia M’gladbach. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Ιαπωνία, Ηλικία: 29, Ύψος: 188 cm, Αγοραία αξία: 4 εκ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 7, γκολ: 0, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Borussia Monchengladbach - Paderborn 07 (31 Οκτωβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τραυματίας
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 15 εκ. € (17 Οκτ 2023)
Borussia Monchengladbach – συμμετοχές: 5, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Borussia Monchengladbach για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Ko Itakura αγωνίστηκε για 367 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 4 αγώνες.
Borussia Monchengladbach – συμμετοχές: 87, γκολ: 7, ασίστ: 2
Ajax – συμμετοχές: 26, γκολ: 1, ασίστ: 0
Schalke 04 – συμμετοχές: 32, γκολ: 4, ασίστ: 0
Groningen – συμμετοχές: 60, γκολ: 1, ασίστ: 1
Vegalta Sendai – συμμετοχές: 24, γκολ: 3, ασίστ: 0
Kawasaki Frontale – συμμετοχές: 8, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Borussia M’gladbach, Livescore ποδοσφαίρου
Ko Itakura – Ηλικία: 29 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 27 Ιανουαρίου 1997.
Θέση: Αμυντικός.
Ko Itakura – Ομάδα: Borussia M’gladbach.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Borussia M’gladbach | 29 ετών | 4 εκ. € | |
| Ajax | 29 ετών | 8 εκ. € | |
| Ajax | 28 ετών | 10 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 28 ετών | 12 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 28 ετών | 12 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 27 ετών | 15 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 27 ετών | 15 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 27 ετών | 12 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 26 ετών | 15 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 26 ετών | 15 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 26 ετών | 12 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 25 ετών | 12 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 25 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 25 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Schalke 04 | 25 ετών | 5 εκ. € | |
| Schalke 04 | 24 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Groningen | 24 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Groningen | 24 ετών | 3 εκ. € | |
| Groningen | 23 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Groningen | 23 ετών | 800 χιλ. € | |
| Groningen | 23 ετών | 800 χιλ. € | |
| Groningen | 22 ετών | 1 εκ. € | |
| Groningen | 22 ετών | 700 χιλ. € | |
| Groningen | 22 ετών | 500 χιλ. € | |
| Kawasaki Frontale | 21 ετών | 700 χιλ. € | |
| Kawasaki Frontale | 20 ετών | 175 χιλ. € | |
| Kawasaki Frontale | 20 ετών | 100 χιλ. € | |
| Kawasaki Frontale | 19 ετών | 50 χιλ. € | |
| Kawasaki Frontale | 18 ετών | 50 χιλ. € | |
| Kawasaki Frontale | 18 ετών | 50 χιλ. € |
Ko Itakura – Ύψος: 188 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Ιαπωνία.
Αγοραία αξία: 4 εκ. €.
Ko Itakura τη σεζόν 2026-2027: 7 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ko Itakura τη σεζόν 2026-2027: 7 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 413. Μέση βαθμολογία: 6,4.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Μπουντεσλίγκα | Borussia Monchengladbach | 5 | 367 | 0 | 0 | 6,0 |
| Κύπελλο Γερμανίας | Borussia Monchengladbach | 2 | 46 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2026 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΑΦΚ) | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 10 | 801 | 1 | 0 | 7,5 |
| Διεθνή φιλικά | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 2 | 129 | 0 | 1 | 7,6 | |
| Κύπελλο Κίριν | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 |
|---|
| Έρεντιβιζι |
| Ajax |
| 19 |
| 1.379 |
| 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Ajax | 6 | 455 | 0 | 0 | 6,3 |
| Κύπελλο Ολλανδίας | Ajax | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024-2025 | Μπουντεσλίγκα | Borussia Monchengladbach | 31 | 2.790 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Borussia Monchengladbach | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΑΦΚ) | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2023-2024 | Μπουντεσλίγκα | Borussia Monchengladbach | 20 | 1.598 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Borussia Monchengladbach | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Διεθνή φιλικά | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Κύπελλο Ασίας | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Κίριν | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Διεθνή φιλικά | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 72 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Τσάλεντζ Καπ Ιαπωνίας | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Μπουντεσλίγκα | Borussia Monchengladbach | 24 | 1.982 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Τσάλεντζ Καπ Ιαπωνίας | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΑΦΚ) | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Κύπελλο Κίριν | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Διεθνή φιλικά | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Τσάλεντζ Καπ Ιαπωνίας | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | 2. Μπουντεσλίγκα | Schalke 04 | 31 | 2.671 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Τσάλεντζ Καπ Ιαπωνίας | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΑΦΚ) | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2021 | Ολυμπιακό Τουρνουά Ποδοσφαίρου | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 5 | 349 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Έρεντιβιζι | Groningen | 35 | 3.150 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ολυμπιακό Τουρνουά Ποδοσφαίρου | Groningen | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Κύπελλο Ολλανδίας | Groningen | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Έρεντιβιζι | Groningen | 22 | 1.669 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Ολλανδίας | Groningen | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Κόπα Αμέρικα | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Vegalta Sendai | 10 | 880 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόπα Αμέρικα | ΙαπωνίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Vegalta Sendai | 5 | 450 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Vegalta Sendai | 9 | 639 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Kawasaki Frontale | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017 | Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Kawasaki Frontale | 2 | 8 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2016-2017 | Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Kawasaki Frontale | 4 | 82 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Πρωτάθλημα Ιαπωνίας | Kawasaki Frontale | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|